Новини з 1996 року

Мер Малецький отримав вигоду від того, що підвищив тарифи на екс витрати? Іванян про домовленості

Марина Баніт 30 травня 2017 17:35 895 0

Засідання Президії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання могло б закінчитися сумно та без «родзинки», якби в кінці засідання не виступив депутат міської ради Геннадій Іванян (член партії «Опозиційний блок»). Головуючий на засіданні міський голова під час промови помітно почав червоніти.

Пан Іванян "бив" мера по "хворому місцю" – по нещодавно підвищених тарифах на експлуатаційні витрати у будинках на 224%.

Він розпочав  з оприлюднення вимоги скасувати рішення про підвищення ексвитрат. Свою позицію пояснив тим, що ознайомився зі справою і факти його вразили. До нього надійшло 197 заяв, у кожній з яких по 30, 40, 50 підписів. Люди просять відмінити підвищення тарифів на ексвитрати.

По справі про підвищення тарифу, як відомо, відбувся суд.

«Місто для людей» та «Житлорембудсервіс» через суд отримали право підвищити тарифи. Але депутата здивувало, що мер має серйозну юридичну службу, але при цьому представники міськвиконкому не з’явилися до суду та не подали апеляційну скаргу. Тобто рішення про підвищення тарифів на ексвитрати було прийнято на підставі постанови тільки Автозаводського суду.

"Чому вам було достатньо рішення Автозаводського суду, щоб не відстоювати інтереси 225 тисяч мешканців  Кременчука?" – запитав Іванян.  

Якщо Малецький зацікавлений у виграші в суді, то він, на думку депутата, воює до останнього, подає в суд, платить збори тощо.

Раніше Віталій Малецький постійно душив дані комунальні заклади і в 2015, і в 2016 роках, неодноразово розправлявся з усіма неугодними, а тепер чомусь різко мер зламався, пояснював депутат свою думку.

Пан Геннадій Іванян зробив висновок:

"У меня такое подозрение, и я вправе об этом говорить, что вы, наверное, договорились о чем-то.

И, наверное, цена могла бы быть не 3, 21, а 2,50 грн. И у меня есть подозрение, что есть какая-то договоренность…"

Тож депутат розповідав, що його дивує і те, що така велика ціна призначена, і те, що не розглядалася пропозиція дотації підприємств, хоча б наполовину.

"Вот нет ни одного решения в пользу кременчужан!" – продовжував пан Іванян.

Також він зауважив, що 11 депутатів з команди мера постійно тиснуть на кнопки та приймають рішення, а рішення ці проти народу.

Віталій Малецький дуже довго мовчав і все більше червонів, але в якусь мить почав реабілітуватися.

Міський голова зауважив, що якщо вони почнуть виплачувати дотації комунальним закладам, то представники ОСББ теж захочуть дотацію. Також він наголосив, що альтернативою комунальників є ОСББ, які вже рік як рекламуються міськвиконкомом, але не мають значного поширення.

Варто додати, що ОСББ має достатньо своїх «підводних каменів», про які "Програма Плюс" згодом напише.

Віталій Малецький у відповідь на слова Іваняна захищався доводом, що комунальники хотіли аж цілих 8 гривень за метр квадратний. А досягненням міськвиконкому начебто стало те, що їх змусили звернутися до суду.

Але пан депутат не зупинявся. Він наполягав на тому, що міський голова спеціально зробив усі умови, щоб загнати населення у глухий кут. Також він додав, що можна було б провести тендер, зробити прозорість та конкуренцію серед компаній-надавачів послуг.

Отже, міський голова проект рішення не прийняв на наступну сесію міської ради, бо поданий проект був не по процедурі.

Але Геннадій Іванян з цією думкою не погодився і повідомив, що як не на цій сесії, то на іншій буде боротися за те, щоб його пропозицію розглянули.

 

 

Теги: Ексвитрати

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись