Новини з 1996 року

Мер Малецький не бачить корупційних проблем у КП "СКРП": Стефаненко залишиться на посаді

Валерія Макряшина 03 вересня 2020 12:25 962 0

Навколо комунального підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг", що в Кременчуці, останнім часом ходить багато розмов негативного характеру. Зокрема громадяни обурюються діяльністю директора КП "СКРП" Віталія Стефаненка, який явно "перегинає" зі своїми повноваженнями.  

Це помічають не тільки кременчужани, які з волі Божої стали клієнтами даного комунального підприємства, а й самі працівники КП "СКРП".

Так, сьогодні на сесії міської ради депутатка Оксана Піддубна озвучила заяву від працівників підприємства, де вони висловили недовіру своєму начальнку Стефаненку та свій особистий запит "Про проведення службової перевірки КП "СКРП" за фактом неправомірного стягнення коштів з родини померлої Дяченко Людмили, мешканки Глобинського району, за її поховання".

 

Читайте також: Як кременчуцькі комунальники наживаються на горі людей. З допомогою мера Малецького і коронавірусу?

 

У заяві, яку зачитала депутатка О. Піддубна, працівники спецкомбінату ритуальних послуг назвали призначення на посаду в.о. директора КП "СКРП" Віталія Стефаненка нічим іншим, як невдалим експериментом.

"За час його керівництва з 01.01.2020 року на підприємстві почалося критичне падіння доходів, тоді як схеми привласнення коштів стали більш нахабними та зухвалими. Наприклад, побори з батюшок, з власників їдалень, що влашовують обіди, готівка з бригад, що обслуговують поховання, реалізація неврахованного товару через магазин, цинічне видурювання грошей у населення (приклад поховання померлої від коронавірусу Л. Дяченко у травні 2020 р.), незаконна реалізація місць поховання на закритих кладовищах, вимагання з родичів померлих грошей за збереження тіл у морзі.

Організація неврахованих міжміських перевезень померлих орендованими автомобілями - привласнення коштів від цих замовлень та примусове звільнення начальника транспортного відділу за відмову підробляти службові відомості з цього приводу", - йдеться в заяві. 

 

Читайте також: Потойбічні гроші. У Кременчуці ділять ринок ритуальних послуг. Війна в самому розпалі. ФОТО

 

Крім того, працівникам комунального підприємства "СКРП" вже набридло хамське ставлення начальника та його зухвалі образи нецензурною лексикою, недовіра та суцільне стеження. Вони додають, що В.Стефаненко без приводу знижує премії та змушує працівників брати вихідні за свій рахунок. І таке ставлення однакове до всіх - від головного інженера до водіїв, прибиральниць тощо.

Якщо систему, яку вибудував В.Стефаненко, намагаються зламати - цю людину звільняють, тобто дискредитують та змушують звільнитися самостійно. Таким чином зі спецкомбінату пішли спеціалісти, ветерани війни та праці, які віддано працювали багато років. 

У своїй заяві колектив підприємства КП СКРП висловлює недовіру такому керівнику та вимагає його негайного звільнення.

У запиті депутатки Оксани Піддубної, який вона зачитала сьогодні, аналогічна вимога - звільнити Віктора Стефаненка. Депутатка нагадала про своє зверненя від 25 червня цього року про проведення перевірки події, що сталася у травні, коли з родини жінки, яка померла від коронавірусу, здерли більше 20 тисяч гривень.

Тоді О. Піддубна вимагала до 16 липня провести перевірку й згодом публічно озвучити її результати. Але цього не сталося, їй прийшла відповідь тиждень тому, де чорним по білому написано, що, мовляв, порушень в організації поховання не знайдено, а в усьому іншому винуватий комп’ютер.

Хм. Окрім того, депутатка нагадала, що це вже не перша скарга на директора СКРП. За словами громади, він не виправдовує сподівань і діє лише у своїх інтересах і все це відбувається на очах у мера Малецького, якому, мабуть, все одно...

Запит, у якому депутатка просила звільнення Стефаненка з посади в.о. КП "СКРП", інші депутати не підтримали, а сам міський голова Віталій Малецький ці вимоги людей назвав маячнею...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 132 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 293 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 644 0