Новини з 1996 року

Мер Малецький наказав. У Кременчуці – комунальники йдуть у нардепи для порятунку Шаповалова

Олександр Курилов 09 червня 2019 09:20 1316 0

Керівники комунальних підприємств Кременчука не залишаться осторонь позачергових виборів до Верховної Ради, але візьмуть у них якнайактивнішу персональну участь.

І перший такий кременчуцький  виконавець уже взявся за цю роботу й мова про повідомлення політичної партії «Сила і честь» про сформований список кандидатів на позачергові вибори до парламенту.

У відповідності до узгодженого партійного списку, кандидатом у народні депутати від партії «Сила та честь» по Кременчуку стане Сергій Перепелятник – директор комунального підприємства «КТРК», головним і беззаперечним досягненням якого є витрата бюджетних коштів.

Кременчуцького активіста цієї партії й правозахисника Ніну Дашко, яка в соцмережах агітувала за партію «Сила і честь» з її керівником-пенсіонером Ігорем Смешком (голова СБУ часів Ющенко), ця новина застала зненацька.

«Лідер партії нічого не знає про Сергія Перепелятника», - зазначила громадський активіст «Програмі плюс».  

Однак він і не повинен знати про тих, хто йде в його списку в непрохідному варіанті. Не повинен, бо такі питання – продаж місць у партійному списку - вирішується за кошти.

Суть висування в нардепи кременчуцького комунальника, а він перший у цьому комунальному списку борців, - тільки один. І мова лише про нове обрання старого нардепа Шаповалова.

Саме тому кількість міськвиконкомівських кандидатів у народні депутати в Кременчуці буде максимальною й ці кандидати  повинні поділити голоси так, щоб за кожного з них проголосувало по 5 тисяч виборців.

Тож услід за одним кандидатом-комунальником ми побачимо й інших.

І саме в цьому й план нашого старого нардепа Юрія Шаповалова, який на наступних виборах обіцятиме працювати по-новому.

А план дуже простий – чим більше кандидатів, тим менше голосів за кожного.

А щодо нинішнього нардепа – Юрія Шаповалова, то в нього, як і в мера Малецького, є сітка купівлі голосів з максимальним результатом - 20 тисяч "за" й при вартості одного голоса - 800 гривень.

На фото – директор кременчуцького комунального підприємства, майбутній кандидат і політик - C. Перепелятник

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1630 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1965 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2343 0