Новини з 1996 року

Мер Малецький ініціює підвищення стипендій для найбільш обдарованих студентів Кременчука

Едера Бедьо 16 грудня 2015 11:25 833 0

Віталій Малецький перед затвердженням міського бюджету на 2016 рік виступив з ініціативою підвищити стипендії для найбільш обдарованої молоді Кременчука. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Багато років поспіль Кременчуцька міська рада заохочує активну й талановиту молодь міста додатковими стипендіями. Двічі на рік на засіданнях виконавчих комітетів затверджуються списки найкращих студентів вищих навчальних закладів різного рівня акредитації. 

У 2015-му році стипендії за активну участь у громадському житті отримали 30 студентів, 28 із них - 660 грн., а 2 - 440 грн. Однак перед формуванням міського бюджету на 2016 рік голова Віталій Малецький запропонував збільшити суму стипендії і встановити її у розмірі від 600 грн. до 1 000 грн. Чи збільшаться видатки на стипендії від міської ради у проекті головного фінансового документа міста на наступний рік, залежить лише від депутатів міської ради.

Нагадаємо, що нині державна стипендія, наприклад у Кременчуцькому національному університеті ім. Остроградського, становить 825 грн., а у Кременчуцькому професійному ліцеї нафтопереробної промисловості - 307 грн. 

Теги: Життя КременчукаОсвіта КременчукаСтипендія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 536 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1278 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 961 0