Новини з 1996 року

Мер Малецький і жителі. Тепло і гаряча вода дорожчатимуть двічі - у січні та квітні. Повідомлення

Олександр Курилов 04 січня 2019 11:00 860 1

Міський виконавчий комітет Кременчука оприлюднив друге повідомлення про ще одні наміри провести перед великим 30-відсотковим подорожчанням вартості тепла та гарячої води таке ж, але трішки менше.

Нові тарифи, які будуть встановлені міськвиконкомом для жителів Кременчука, будуть у підсумку такими:

На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню: для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 998,64 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 56,34 грн/кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ). 

На послугу з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, - 127,58 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання та 107,02 грн/куб. м (з ПДВ) – за відсутності рушникосушильників.

Але перед тим, як це рішення  буде затверджено, а обіцяють затвердити його у квітні, спочатку пройде інше підвищення в січні 2019.

Це на сайті міськвиконкому сьогодні - свято оголошень про наміри з підвищення вартості послуг.

Відповідне оголошення стосується намірів уже ПАТ «Полтаваобленерго».

Назва намірів - інформація ПАТ «Полтаваобленерго» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Преамбула оголошення  -  «…У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» зі змінами й доповненнями до відома споживачів доводиться інформація ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Тарифи, які діють сьогодні:

На послугу з централізованого опалення, що надається населенню:

 - для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 565,84  грн/Гкал (з ПДВ);

 - для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 40,83 грн/кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ). 

На послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається населенню:

93,31 грн/куб. м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,

86,11 грн/куб. м (з ПДВ) – за умови  відсутності рушникосушильників;

Зміни в структурі тарифів, які відбулися:

затверджена Інвестиційна програма для ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у сфері транспортування теплової енергії на 2019 рік;

затверджені нові тарифи на транспортування теплової енергії для КП «Теплоенерго»;

зменшення рівня тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів на виконання постанови НКРЕКП;

зміна деяких статей витрат, пов’язаних зі зростанням цін на енергоресурси та зміною чинників, незалежних від підприємства.

Нові тарифи, які пропонується ввести перед 30-відсотковим подорожчанням.

На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 894,74 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 53,41 грн/кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається населенню:

110,82 грн/куб. м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання,

102,32 грн/куб. м (з ПДВ) – за умови відсутності рушникосушильників;

Останнє, про що повідомляють у міськвиконкомі, – 30-відсоткове подорожчання тарифів, за яким послуга з централізованого опалення, що надається населенню, для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 998,64 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 56,34 грн/кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається населенню, - 127,58 грн/куб. м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання та 107,02 грн/куб. м (з ПДВ) – за відсутності рушникосушильників, буде введена в дію у квітні 2019 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саша Виноградов 02.02.2019 13:41

Я буду молиться чтоб братва из ПОЭ подавилась за завтраком обедом и ужином.