Новини з 1996 року

Мер Малецький дасть директору «Водоканалу» Солодяшкіну грамоту. За успішне отруєння жителів Крюкова!

Олександр Курилов 26 квітня 2018 09:42 2598 0

Мешканці Кременчука, які живуть на правобережжі, вимагають від міського голови Віталія Малецького покарати позбавленням премії увесь керівний склад адміністрації комунального підприємства «Кременчукводоканал». Також від мера міста вимагають компенсації збитків, яких зазнали громадяни через дії КП «Кременчукводоканал».

Це - критична ситуація з водопостачання на правобережжі нашого міста, у Крюкові, де після завершення ремонту на дюкері директор комунального підприємства Віктор Солодяшкін забув  розпорядитися про промивання водогону великого діаметра.

Внаслідок цього брудна воду іржавого кольору тече у квартирах  мешканців Крюкова вже третій день і ніякий спуск води ситуацію не рятує.

«Ми платимо за лічильниками, й ця отруйна вода не закінчується вже третій день поспіль, хоч як не відкривай крани. Питна вода у нас і так була така, що пити неможливо, але тепер вона отруйна удвічі», - розповідають «Програмі плюс» мешканці міста.

Громадяни надсилають свої скарги у відділ оперативного контролю міськвиконкому, але це безрезультатно.

Така ситуація в Крюкові – це просто наслідки недбалого керування у міськвиконкомі - висновок й оцінка роботи служб та управлінців нашої мерії.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 127 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 535 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 669 0