Новини з 1996 року

Мер Малецький бере в кредит для Кременчука ще півтора мільйона євро. ОНОВЛЕНО

Олександр Курилов 10 травня 2017 14:04 966 0

Кременчуцькі чиновники візьмуть ще один зовсім новий  кредит на розвиток тролейбусних перевезень у місті загальним обсягом у півтора мільйона євро, або 45 мільйонів гривень.

Однак ці кошти вже не будуть направлені на купівлю нових тролейбусів (у місті вже немає стільки пасажирів), але їх спрямують на розвиток логістики й самого КТУ.

Про відповідні наміри – взяти ще один кредит (один такий у місті на 8 мільйонів євро вже є) - повідомив сьогодні представникам ЗМІ міський голова Віталій Малецький.

За його словами, якщо минулого разу місто брало кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку, то новий кредит на розвиток транспорту нам дає Європейський інвестиційний банк.

Попередній розмір кредиту – півтора мільйона євро. Кременчук опинився в отримувачах цього кредиту у відповідності державної програми.

За тим, що відомо, цей кредит дається на більш пільгових умовах стосовно термінів виплати, й відлік повернення коштів у цьому випадку почнеться через 5 років після їх отримання.

Єдине питання тут – куди саме витрачати цей кредит і, проблема тут така. На купівлю нових тролейбусів, як і на нові тролеї,  гроші передбачені в першому кредиті. На що витрачатимуть другий – поки що точних відомостей немає ні в кого.

Нагадаємо, на січневій сесії міськради депутати «дали зелене світло» єврокредиту в 8 млн. євро на закупівлю 50 тролейбусів.

Матеріали кредитного договору з ЄБРР не хотіли показувати навіть депутатам.

Раніше повідомлялося, що Кременчуцьке тролейбусне управління розширює штат водіїв у зв'язку з перспективою придбання 50 нових електромашин за кошти кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку.

За словами директора комунального підприємства Олександра Вертюха, новачкам пропонують комфортні умови роботи в новому транспорті, а також високу зарплату - близько 7 тис. гривень.

Доповнення. На оновлення дротів-тролеїв Кременчук під місцеві гарантії додатково має отримати 42 млн. гривень кредиту від ЄБРР у Євро.

Про це зазначається в проекті "Міський громадський транспорт в Україні", щооприлюднений на веб-порталі Мінінфраструктури.

За тим, що повідомляється, в Кременчуці за 1,47 млн. Евро  мають здійснити реконструкцію контактної мережі. 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1185 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2181 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2799 0