Новини з 1996 року

Мер Кременчука звільнив Вадима Українця з посади головного лікаря Третьої міської лікарні

Віктор Крук 07 жовтня 2016 14:58 968 0

Розпорядження про звільнення міський голова Віталій Малецький підписав сьогодні. Вадим Українець наразі знаходиться у зоні АТО у госпіталі біля Волновахи.

Редакції щойно стало відомо про те, що мер Кременчука Віталій Малецький таки звільнив неугодного для нього керівника Третьої міської лікарні Вадима Українця, незважаючи на те, що головного лікаря наразі немає у Кременчуці і він виконує свій громадянський обов’язок лікаря у зоні АТО, надаючи допомогу пораненим бійцям.

Виконуючим обов’язки головного лікаря Третьої міської лікарні призначений заввідділом рентгенології Юрій Стрюк.

Нагадаємо, що вчора, 6 жовтня, у лікарні за ініціативи мерії відбулося зібрання лікарів та медсестер, на якому віце-мер Ольга Усанова, яка координує та контролює медичну галузь міста, і начальник управління охорони здоров’я Максим Середа цілу годину розповідали колективу про те, що їхній керівник «неправильно» хворіє і без їхньої згоди поїхав у зону АТО. Крім того, вони проінформували медиків, що проведений внутрішній аудит міськвиконкому виявив у лікарні фінансово-господарчі порушення, у яких звинувачують Вадима Українця.

У ході дискусій спливло прізвище київського лікаря Віктора Сичова, якого мер уже відібрав на посаду керівника Третьої лікарні і він уже навіть звільнився з місця роботи для переїзду у Кременчук. Проте колектив лікарні рішуче підтримав Вадима Українця, висловився категорично проти його звільнення і запропонував призначити на час його відсутності виконуючим обов’язки головного лікаря його заступника – Руслана Мамона.

Отримавши відсіч колективу, чиновники від свого задуму не відмовилися, але пішли іншим шляхом, щоб трохи заспокоїти колектив лікарні і тимчасово призначили її керівником відомого всім в колективі лікаря.

Детальніше про вчорашнє зібрання можна почитати тут.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись