Новини з 1996 року

Мер Кременчука закликав свого першого заступника відмовитися від реклами перевезень в Москву

Олександр Курилов 10 травня 2017 17:46 582 0

Комерційна фірма, яка займається розміщенням реклами на зупинках транспорту Кременчука, відмовиться від реклами пасажирських перевезень у Москву.

Відповідне прохання до представника комерційного підприємства, якому сьогодні продовжили термін розміщення рекламних тумб, оприлюднив на засіданні міськвиконкому міський голова Віталій Малецький.

За словами мера міста, раніше цьому підприємству вдалося відмовитися від реклами відпочинку в Криму й для такого було прийнято спеціальне рішення сесії Кременчуцької міської ради. Нині ж, поки йде війна зі східним сусідом, на переконання міського голови Віталія Малецького, слід відмовитися й від усього іншого.

Зокрема, відмовитися від реклами автобусних перевезень у Москву.

Про що слід додати – представник рекламної фірми з таким проханням міського голови Кременчука погодився й воно буде виконано.

А гарантія в цій справі – досить потужна. Сама фірма, яка у нас чудить з такою рекламою, належить, окрім іншого, дружині першого заступника міського голови Кременчука Володимира Пелипенка й мова тут про його родинний бізнес.

Чому мер не міг сказати про своє побажання своєму ж першому заступнику у власному кабінеті й чи йшлося в цьому випадку про підкреслення патріотизму – на це запитання відповісти важко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись