Новини з 1996 року

Мер Кременчука забалакав англійською. З’ясовував з кумою-депутатом, де відпочивала віце-мер Усанова

Олександр Курилов 07 червня 2017 17:29 944 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький непогано володіє розмовною англійською й може в такому режимі обговорювати питання міського життя. Це сьогодні – апаратна нарада в міськвиконкомі й діалог англійською міського голови Кременчука Віталія Малецького та його куми – депутата міськради Оксани Піддубної.

Вони можуть розмовляти між собою з американським акцентом.

Тож якщо в куми мера Піддубної  сестра живе в Техасі, то міський голова теж у штатах був, й не так давно там відпочивав  керівник нашого мера – нардеп Шаповалов.

Загалом, діалог обох  англійською слухати цікаво. Тим більше, що присвячений він був відпочинку заступника мера Ольги Усанової за кордоном.

Далі ж діалог перейшов на українську, й обоє погодилися на тому, що ремонт Богаєвського, через що кума мера спізнилася на апаратну нараду, проводиться не по-американськи, а навпаки.

Останнє, про що слід   додати: розумові здібності наших чиновників, які здатні вести між собою розмови без перекладача іноземною мовою, – справа позитивна.  Однак у чому цей позитив для мешканців – незрозуміло.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 129 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 113 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 145 0