Новини з 1996 року

Мер Кременчука з депутатами погуляли в ресторані на 62 тисячі гривень. Офіційно

Олександр Курилов 18 жовтня 2016 14:55 1192 1

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький та депутати міської ради заплатили  з міського бюджету за офіційну вечерю, присвячену черговому святкуванню річниці Дня міста, майже 62 тисячі гривень.

Якщо точніше, то мова про  61 тисячу 723 гривні за двогодинну вечерю, на яку міськвиконкомівські «батьки Кременчука» разом з депутатами зібралися 25 вересня цього року.

Предмет торжеств – офіційний прийом для депутатів, деякі з них  від  участі в цій справі відмовилися.

Про те, що бюджетні кошти за вечерю перераховані міськвиконкомом у відповідності до укладеного договору, за статтею «Послуги ресторанів і пунктів швидкого харчування» та «Послуги з ресторанного обслуговування», «Програмі плюс» повідомили у міськвиконкомі.

Щодо відомостей про цю вечерю, за які заплачено бюджетні кошти, то відомо, що депутатів міськради на ній, за винятком прихильників мера Малецького з «Батьківщини», «БПП» та дивної міської партії «Поруч», було не так і багато.

Причина – багато хто відмовився від «бенкету під час чуми», який чиновники провели в ресторані,  що поряд зі сквером у центрі міста.

Далі ж – просто риторичні питання. І одне з таких – наскільки малу заробітну плату отримує міський голова Кременчука пан Малецький, якщо вечеряє він за бюджетні кошти? І що в цьому випадку сказати тим мешканцям нашого міста,  чия зарплата не перевищує мінімальну?

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ednik 18.10.2016 21:03

Нецелевое использование бюджетных средств. Уголовная статья! Интересно, прокуратура будет проверять или нет?