Новини з 1996 року

Мер Кременчука Віталій Малецький перехвалив молодих людей з групи С 14. Тепер вже не хвалить

Олександр Курилов 05 жовтня 2017 18:25 488 0

Кременчуцькі громадські активісти – молоді люди з групи С14, за роботу яких міський голова Кременчука Віталій Малецький відгукувався позитивно (хлопці боролися з незаконним продажем горілки), перейшли у нову фазу діяльності й роблять нашому меру нерви.

Про це повідомляють активісти групи, які взялися за вирішення комунальних проблем.

І пишуть автори комунальної боротьби у Фейсбуку таке.

«Знову збори у дворах. Знову незадоволені мешканці, які скаржаться на недбалість та неуважне ставлення служб житлово-комунального господарства. Активісти С14 Кременчук пропонують їм єдине законне рішення, а саме: написання заяв на мера міста.  Сподіваємося, меру міста не байдужі проблеми громадян, особливо літнього віку, які найбільше потребують його уваги в цій справі.

Ми сподіваємося і вони сподіваються, що все можна вирішити законними методами. За минулими скаргами (дірки в асфальті на подвір'ї по вул. Миру, гілля біля вікон) ЖКГ тільки підпиляли гілля, про яму відповідь: немає ресурсів у цьому році.  Тому справа по великій ямі в асфальті пішла до депутата Верховної Ради Луценко, Игорь Викторович, з ним відповідь у стилі "останні гроші витратили на посадку трави у сквері ім.Бабаєва" не пройдуть».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись