Новини з 1996 року

Мер Кременчука та його підлеглі 1 вересня у школи не прийдуть. Чиновників не буде на лінійках

Олександр Курилов 29 серпня 2017 11:25 794 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький не планує 1 вересня йти до однієї з міських шкіл, аби там привітати учнів з початком нового навчального року й розповісти їм про досягнення міської влади.

Про те, що нашого градоначальника на шкільній лінійці не буде, він повідомив «Програмі плюс», репортер якої цікавився у мера, що саме він планує розповісти дітям: про освоєння коштів на будівництві чи про борги за субсидії надавачам комунальних послуг?

Пояснення міського голови з цього приводу – він не буде брати участь у шкільних заходах через зайнятість іншими міськими проблемами. Тобто більш ніж сімдесятирічна традиція проведення 1 вересня у комуністичному вимірі – скасовується.   

Втім наскільки все буде так і чи не планує він направити  замість себе в школу свого помічника чи вісім своїх заступників, Віталій Малецький не пояснив.

Натомість уже кременчуцькі волонтери нагадують про директиви, отримані з Міністерства освіти, за якими в міських школах наших градоначальників, які дітям не цікаві, бути не повинно.

«До першого вересня два повних дні. Нагадую, що шкільна лінійка повинна тривати не більше 25 хвилин. Рекомендую донести це до тих директорів шкіл, які цього ще не чули. Дякую», - зазначає з цього приводу в соціальних мережах відомий громадський активіст  нашого міста Алла Заможська.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1300 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1973 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2536 0