Новини з 1996 року

Мер Кременчука пояснив, як у місті вибили одразу 19 медиків. Відділення пульмонології закриють

Олександр Курилов 28 березня 2020 11:44 31215 0

Хвора на коронавірус мешканка міста, громадянка 1951 року народження, яка не повідомила вчасно, що перебувала в контакті  зі своєю родичкою, яка повернулася з-за кордону, вибила  на два тижні з числа діючих одразу 19 медичних працівників. Усі вони, працівники відділення пульмонології Першої міської лікарні, підуть у самоізоляцію і, здається, не тільки вони…

Про те, що сталося в місті, хто винен у тому, що прогавили (а справді, хто винен, що у відділенні пульмонології всім хворим одразу не зробили тести на коронавірус,  а чогось чекали), на засіданні коронавірусного штабу говорив сьогодні міський голова Віталій Малецький.

Втім про причини він не говорив, але згадував якогось полтавського лікаря Мохначова, якого ніколи не бачив, але який його покритикував в Інтернеті.

Інше, за словами міського голови Кременчука, – в цій справі все починається через хвору, до речі, теж медика, яка не розповіла про контакти, які мала з дочкою, що повернулася з-за кордону.

Натомість жінка лікувалася в Першій міській лікарні.

Тепер, уже після того, як співробітників відділення пульмонології в повному складі відправили на два тижні на самоізоляцію, це відділення теж закриють.

Щодо хворих, яких там лікують, то їм усім спочатку зроблять тести, а потім тих, у кого тести покажуть, що все нормально, – відправлять доліковуватися додому на самоізоляцію. Решту – переведуть у бокси інфекційного відділення.

Останнє, про що слід додати, – така ситуація насторожує. Якщо після першого хворого в самоізоляції опинилися працівники відділення Першої міської лікарні, то далі, слід так розуміти, на самоізоляцію будуть іти вже колективи наших поліклінік повним складом.

Але хто тоді залишиться з медиків лікувати людей?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0