Новини з 1996 року

Мер Кременчука поїхав після відпустки поправляти своє здоров’я. Неприродно засмаг за три тижні

Олександр Курилов 20 березня 2017 10:33 1240 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який сьогодні зранку мав проводити апаратну нараду у міськвиконкомі й засідання самого міськвиконкому, ще минулої суботи поїхав з міста у невідомому напрямку. Куди – таємниця під сімома замками.

Нині можна натомість сказати, куди наш міський голова Кременчука не поїхав. Його немає  сьогодні у Полтаві, бо сьогодні у столиці нарада в Президента України, куди нашого міського голову не запрошували – тільки губернатора Головка та його заступника Пісоцького.

Також мер нашого міста не поїхав на зустріч по медицині з експертами світового банку в обласний центр.

Однак туди  ділитися печальними успіхами про перетворення бюджетної медицини у наближену до себе приватну зранку вирушив керівник відповідного управління міськвиконкому Максим Середа.

Про що слід додати – мер Малецький останнього разу був у Кременчуці 18 березня й тоді всі звернули увагу на неабияку засмагу на обличчі, бо відпочивав під сонцем і дуже далеко від набридливих кременчужан.

Щодо сьогоднішнього дня, то нашого міського голови знову немає в межах України й версій з цього приводу дві.

Перша – він просто забув на іноземних курортах своє міськвиконкомівське посвідчення й поїхав по нього. Не пропадати ж документу.

Друга – простіша. Аби не лякати людей своєю чорною засмагою й аби ніхто не згадував про африкансько-турецьке походження,   наш міський голова поїхав туди, де був, аби йому допомогли знову набути нормального кременчуцького вигляду. Тобто зробити його знову білою, але не чорною людиною.

В усякому випадку, телефони нашого мера Віталія Малецького, включно з його таємними номерами, які він не показує нікому, окрім найближчих друзів, в Україні не пробиваються.

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись