Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький – зробіть подарунок чотирьохрічній Наталії! День Святого Миколая у місті

Олександр Курилов 18 листопад 2016 15:13 1395 0

Що хочуть від свята діти і як правильно вітати дітей з днем святого Миколая? А ще як правильно збирати подарунки і як у школах міста створити офіси Святого Миколая.

Це міський виконавчий комітет сьогодні й надзвичайно тепла атмосфера у сесійній залі, де на місцях депутатів міськради сидять учні старших класів. Натомість з президії на всіх радісно дивиться перший з двох гуманітарних заступників міського голови Кременчука Ольга Усанова. Поруч – керівник міського управління освіти Геннадій Москалик, який теж перейнявся справою Святого Миколая.

Ще біля них обох – щасливий міський діджей і депутат міської ради Микола Шевченко, який пояснює дітям, що слід відкрити в школах офіси, де збиратимуть подарунки.

Тож усі, хто був присутній на цій дитячій нараді, вже знають, що найважче – це запаковувати подарунки і їх розподіляти.  

Репортер – за подарунки в дитячий будинок дитини й не проти присутності на цьому заході заступника мера з гуманітарних питань. Якщо чиновник вирішила забити на ремонт нещасного спортзалу в ЗОШ №11, з яким владний бізнес-партнер не встигає й на все інше – то це її рішення й заради Бога.

Але є справи дійсно важливі й стосуються вони саме Святого Миколая.

На сьогоднішньому зібранні в міській раді в учнів запитували, чого саме хочуть діти? А відповідь тут - у першу чергу, вони хочуть жити, хоча про це й не думають. Однак ми, вже дорослі люди, про це знаємо. Звідси і прохання.

На сторінці Kremen Help у соціальній мережі «Фейсбук» і не тільки там,  оприлюднено оголошення про терміновий збір коштів у розмірі 22 тисячі євро, або 660 тисяч гривень, які потрібно зібрати за два тижні на лікування 4-річної Наталі Ященко – племінниці загиблого на війні Олексія Древаля.

Цій дитині діагностовано гострий лімфобласний лейкоз і кошти потрібні, аби пройти курс високодозної хіміотерапії в Польщі.

Термін для збирання коштів – два тижні. У кременчужан, які здають і здадуть для цієї дитини все, що можуть, такої суми навряд чи назбирати. А на саме лікування батьки Наталі вже витратили 150 тисяч гривень.

Пане міський голово Кременчука! В цій ситуації Ви чи не єдина людина, яка може врятувати цю родину. Є міський бюджет і виділити з нього 660 тисяч гривень для малої Наталі Ященко - це дуже реальна справа, тим більше, що засідання міськвиконкому відбудеться у понеділок.

Зробіть, будь ласка, дитині подарунок. Це буде Ваш особистий і всього міста теж подарунок малій Наталії на день Святого Миколая. Але в першу чергу – подарунок саме Ваш і за повної підтримки всіх кременчужан.

 

 

 

Теги: Життя КременчукаСвята

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись