Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький збільшить кількість чиновників міськвиконкому. У жителів питати не будуть

Олександр Курилов 04 грудня 2015 16:34 1031 0

Для чого нашому місту одразу два заступники міського голови з гуманітарних питань (що роблять ці люди?) й скільки референтів-помічників – четверо чи шестеро буде у нового міського голови Кременчука Віталія Малецького?

Це у Кременчуці, у міськвиконкомі сьогодні готуються до прийняття міськрадою єдиного й головного рішення.

Його зміст – затвердження нової структури управлінців міського виконавчого комітету.

Частково такий крок уже зроблено – нові депутати міськради відновили в повному обсязі чисельність заступників міського голови, як це було півтора року тому.

За прийнятим новими депутатами міськради рішенням своєї першої сесії – у Кременчуці з’явилися одразу два віце-мера з гуманітарних питань, хоча раніше був один.

Нині ж нове віяння, за яким у мерії буде відновлено все, що скоротили через непотрібність, й одночасно введено нові керівні посади, розповів ЗМІ міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, в першу чергу планується відновити півроку тому скорочене управління, що має назву «апарат міського голови».

«Думаємо, що така посада потрібна для допомоги міському голові й для роботи зі ЗМІ», - так відповів міський голова на запитання «Програми плюс» про оптимізацію й відновлення раніше «оптимізованих» чиновників.

Інше від нього  - це слова про майбутнє об’єднання міськвиконкому та райвиконкомів, коли замість них виникнуть дві нові районні адміністрації: Автозаводська і Крюківська.

Ще серед майбутніх змін від Віталія Малецького – у міськвиконкомі також запрацює свій відділ архітектурно-будівельного контролю.

Що буде у підсумку рішення про розширення штатів – сказати важко.

Саме рішення про керівні кадри мер Малецький до наступного вівторка триматиме у своєму сейфі.

Обговорюватимуть же його вже безпосередньо депутати міськради. І запитання: чи планується ввести посаду третього заступника міського голови Кременчука з гуманітарних питань – до них.

Сьогодні ж, за дуже приблизною інформацією, бо все тримається у великій таємниці, у міському виконавчому комітеті працюють 330 чиновників.

Ще стільки ж працюють сьогодні – у Автозаводському та Крюківському райвиконкомах.

Якщо ж до цієї суми ще додати керівників комунальних підприємств, установ та їх апарати управління, то рахунок піде одразу за дві тисячі. Але це таємні дані, які у нашому місті нікому не показують, аби люди не міркували про те, в яку чорну дірку зникають їхні податки.

Теги: Політика КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1950 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0