Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький зацікавився чужими рекламними біг-бордами. Фірма «Алькорцентр» наполягає ?

Олександр Курилов 01 лютого 2016 20:45 1036 0

Надалі міський голова Кременчука спрямує всю свою діяльність на зовнішній вигляд рекламних конструкцій на вулицях міста – великих щитів, на яких підприємці міста розміщують свою рекламу.

Про таку зміну уподобань мер міста заявив сьогодні на апаратній нараді у виконкомі.

«У місті 150 рекламних щитів, але тільки чотири з них у задовільному стані», - зазначив з цього приводу мер міста Віталій Малецький, який також висловив власні претензії до роботи управління з благоустрою, працівники якого готують питання розміщення реклами для затвердження на засіданні міськвиконкому.

За тим, що було оприлюднено, – це власне відповідь представника самого управління благоустрою виконкому. Її зміст – люди з цього підрозділу мерії звільнилися.

Інше - щодо підтверджень повідомлення міського голови, за яким практично всі, окрім чотирьох рекламних конструкцій, знаходяться в незадовільному стані.

Такого підтвердження міський голова не оприлюднив і жодного прикладу не навів.

Чому так – певно, самі власники біг-бордів знають краще, що й кому не подобається.

Однак, здається, тут причина дещо в іншому – справа розміщення реклами по місту – річ вигідна. А невдоволення мера Кременчука рекламними справами походить саме звідси.

Є ТОВ «Алькорцентр», яким офіційно керує дружина першого віце-мера пана Пелипенка, і є рекламні бетонні тумби на зупинках, які цій фірмі належать. От тільки реклами на цих тумбах – мінімум і грошей від такого - теж мінімум. Уся реклама – на великих щитах, а не там, де їй потрібно бути за градоначальницьким  задумом.  А це вже для бізнесу чиновників нашого міськвиконкому – погано.

 

Теги: рекламний бізнес кременчуцьких чиновників

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1030 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2029 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2645 0