Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький втомився слухати і нюхати свою куму, депутата Піддубну. У нас - сексизм

Олександр Курилов 13 червня 2017 15:22 3320 0

Надалі, якщо мешканці нашого міста запитуватимуть себе – чому наші депутати нічого, окрім ставлення дитячих майданчиків, не роблять й чому у нас такі, на відміну від всієї України,  високі ціни на все поспіль, то вони мають знати відповідь.

Й відповідь така – наші обранці у Кременчуцькій міській раді, включно з мером Малецьким, нічого не роблять, бо їм ніколи. Натомість, вони тільки й роблять, що нюхають пахви депутата міськради Піддубної, яка їх до речі бриє.

Це депутатська комісія міськради з питань регламенту сьогодні, засідання якої терміново зібрали в перерві сесії й тема обговорення – поведінка депутата міськради Піддубної.

Чому саме вона – на це запитання є відповідь. Оксана Піддубна – кума міського голови Віталія Малецького. Їх стосунки й так були непростими хоч і дружніми, а тепер стали жахливими й ворожими.

Останній рік, під час сесій міськради мер Кременчука показує своїй кумі, що він справжній сексист (вочевидь – причина тут ревнощі).

І за час, що минув, він і вона висказали одне одному багато цікавих речей. Зокрема, мер ніколи не упускав можливості кольнути свою куму їдким зауваженням, а остання ніколи не залишала напади свого кума без відповіді. І все це – якраз під час засідань та нарад.

Нині ж, кумівські змагання перейшли у відверту фазу. А сьогодні, під час сесії - новий удар від мера.

Його давній товариш, відомий скандальний депутат міськради Головач, за яким жахливе побиття людини на сесії міськради, написав на куму пана Малецького заяву з приводу її поведінки.

Саме ця заява й обговорювалася на раптовому засіданні депутатської комісії, яка почалася за здравіє, а завершилася відвертим сексизмом та приниженням депутата як жінки.

Про що вдалося почути – так це думки про запах з пахв депутата, й звинувачення, що Оксана Піддубна може встати під час засідання. Й може висловити свою думку.

Зворотне твердження депутата – вона якщо й виступає то по справі, натомість її кум, тобто мер Кременчука, їй постійно вимикає мікрофон.

Про що слід додати – в цьому фестивалі сексистських звинувачень, жінки-депутати участі не брали. Не брали, бо вочевидь наступною буде їхня черга й саме їм розповідатимуть як і чим вони пахнуть.

Щодо висновків засідання, то чоловіки–депутати вказали жінці-депутату на вид.

Вже після комісії, міський голова Віталій Малецький, який в бік своєї куми нерівно дихає, попередив на сесії міськради Оксану Піддубну, що наступного разу він оголосить перерву і депутата витягуватимуть з сесійної зали насильно. Й слід додати, що таке дійство було б набагато цікавішим за будь який американський бойовик й глядачів цього б було дуже багато.

На завершення - вже порада від настарішого депутата міськради Валентини Гордєєвою до нашого міського голови пана Малецького. Й зміст поради - міський голова має слідкувати за тим, що говорить й за тим, як він себе поводить.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 452 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1777 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2875 0