Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький відкладе виконання своїх передвиборчих обіцянок на два роки ?

Олександр Курилов 25 листопад 2015 12:17 1156 1

Новий міський голова Кременчука Віталій Малецький виконає свої передвиборчі обіцянки щодо встановлення надбавок працівникам бюджетних установ. Але коли це станеться – новий міський голова Кременчука ще не знає.

Про те, що передвиборча програма буде виконана, але коли – сказати важко, новий міський голова Кременчука розповів журналістам учора.

За його словами, йдеться про головну обіцянку – ввести доплати з бюджету вчителям, медичним працівникам... про що він обіцяв привселюдно. Але…

«Два роки є на виконання програми, як мінімум. Однак сьогодні йде процес формування нового міського бюджету і такі питання там будуть розглядатися. Тож муніципальні доплати будуть, але ви ж знаєте, що у новому бюджеті Кременчука на 2016 рік збільшуються обсяги вилучень коштів з міського бюджету до державного», - зазначив новий міський голова.

Чи означають його слова, що через збільшення вилучень до державного бюджету з міського мова про надбавки вже не піде, – новий мер Кременчука не уточнював.

На чому, однак, наголосив пан Малецький, що бюджетні цифри наступного року є позитивними. Зокрема, за прогнозами місцевих фінансистів, наступного року до міського бюджету надійде ще більше податків з фонду заробітної плати, що є головним при формуванні бюджету. (Ще в бюджеті міста – податки з акцизів та плата за землю. – Авт.)

Який саме розумний фінансист робив райдужні прогнози по міському бюджету Кременчука на 2016 рік, новий міський голова Кременчука не сказав.

Відповідно, такі запитання: як пан Малецький бачить міську ситуацію після введення з Нового року Росією ембарго на всю українську продукцію (у Кременчуці від такого постраждають ще три підприємства – колісний завод, ПАТ «Кредмаш» та ПАТ «Кварц». - Авт.), на імпровізованій прес-конференції нового міського голови не лунали.  

 

 

Теги: Політика КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Иван 07.11.2016 09:22

э...Было бы сказано,а забыть успеем)))

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2412 0