Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький та жителі. Чому у міськвиконкомі стерли відеозапис вчорашньої сесії? Відео

Олександр Курилов 12 жовтня 2018 14:10 1485 0

Міський голова Віталій Малецький усе-таки увійде в історію Кременчука, як один з організаторів протистояння з жителями, що завершується бійками та жахливими суперечками.

Мова про вчорашню сесію Кременчуцької міської ради й про скандали, які її супроводжували. А почалися такі з непрофесійних дій міської поліції, представники якої протизаконно відбирали в людей плакати із запереченнями скорочення в медицині.

Натомість завершилося все  фактичною бійкою, яку ініціювали працівники комунального підприємства «Комунальна поліція», що вп’ятьох взялися зупиняти одну пенсіонерку, яка йшла до мікрофона.

І бабусі цій серйозно дісталося б, якби не присутні чоловіки в залі, які відбили жінку від комунальної поліції.

І все це – як поводяться комунальні охоронці, що відчули себе охоронцями міського голови, як поводиться сам міський голова – можна було побачити наживо.

Про те, як усе відбувалося, – показали у своєму випуску новин репортери телекомпанії «Візит». Але із сайту міськвиконкому Кременчука відеозапис учорашньої сесії міськради просто зник.

І зрозуміло, чому зник. Так поводитися міському голові Кременчука, який не може знайти спільної мови з мешканцями міста, – це просто неподобство й нічого, крім обурення, ці кадри з бійкою, коли одне одному викручують руки, -  не викликають.  

«Програма плюс» закликає мера відновити стерте відео на сайті міськвиконкому Кременчука, виставити його й залишити для нащадків.

А вже за пару років на основі цього відео зроблять спеціальні тренінгові заняття для міських голів України, на  яких розповідатимуть, чому чиновникам не можна поводитися так, як це свого часу робив мер Кременчука Віталій Малецький.

 

<

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись