Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький сьогодні в ударі по підпільних генделиках. Проводить рейд

Олександр Курилов 10 березня 2016 16:00 1122 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні знайшов третій підпільний пивний бар у нашому місті. Цього разу мова про розливайку, що розташована на території колишніх військових складів, що у Крюкові.

Віталій Малецький, який після обіду взявся об’їжджати вулиці нашого міста, також виставив фото нового викритого підпільного генделика на своїй сторінці у Фейсбуку.

Однак слід додати – така пошукова діяльність міського голови у читачів Фейсбуку стовідсоткової похвали не викликала.

Тож користувач  Hingvaor Jazzof  нагадує меру слова з кінофільму «Службовий роман»: "Новосельцев, займитесь отчётом!"

Інше, про що просить читачів мерського повідомлення користувач соціальних мереж, - аби меру подарували книжку про менеджмент, інакше на самому піарі для бабусь у пана Малецького  завершиться термін перебування на посаді міського голови.

Щодо інших точок зору,  то, на думку читачів, генделик, виявлений мером міста, потрібно закрити, бо він є «місцевим деградатором».

Останнє, якщо не рахувати запитань читачів – чи міський голова теж розпивав спиртні напої, це настанова меру Кременчука.

Й вона до пана Малецького така: "…ви краще зачиніть стоянку на Радянській, яка працює також незаконно, як і цей бар", - пише й запитує читач у мера, наскільки він це зможе?

Про що слід додати – нещодавно міський голова Кременчука Малецький викрив підпільний бар  на території КП «Кременчукводоканал» у Крюкові.

Також, за інформацією з міськвиконкому, мер Кременчука викрив підпільний бар на території цього ж комунального підприємства, але вже у нагірній частині міста.  Втім сам Віталій Малецький про цей викривальний епізод у своїй біографії ще не розповідав.

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 371 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 718 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 563 0