Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький сьогодні не на роботі, й не у відпустці. Робить відео про покращення

Олександр Курилов 09 серпня 2017 12:29 913 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який до понеділка перебуватиме у відпустці, сьогодні вимушений відірватися від свого відпочинку.

Причина – до міста приїхали репортери з телеканалу «Україна», які сьогодні знімають спеціальну новину про майбутні кременчуцькі тролейбуси, які мають надійти до нашого міста.

А перші такі два, про що Віталій Малецький розповів столичним репортерам, Кременчук отримає на день міста – 29 вересня.

Про що слід сказати - міський голова Кременчука не перший, хто робить тролейбусно-рекламні сюжети.

До цього (три дні тому. – Авт.) такий же робив наш нардеп Юрій Шаповалов. І  тут уже адміністрації КТУ довелося пофарбувати частину старих тролейбусів у білий колір, аби на їхньому фоні наш нардеп виглядав красиво.

Про що слід додати – сама новина, яку мер робить для столичного телеканалу про те, що буде, є незвичною. Репортери-телевізійники в таких випадках усе показують по факту, який уже відбувся.

Однак показ не по факту, але за два місяці до події, коли на екрані змість нового тролейбуса показують діючого мера, - теж у цьому випадку можливий. Можливий, однак уже за окрему плату.

У сьогоднішньому випадку, як можна зрозуміти, йдеться про «джинсу», або проплачені новини, і єдине сподівання тут – за цю новину мер розрахується з телеканалом «Україна» з власного гаманця, а не з міського бюджету.

Фото з перебування мера зі столичними журналістами у кременчуцькому тролейбусі «Програма плюс» доставить після його оприлюднення на сайті виконкому. Кременчуцьких репортерів на цю подію (нічого зайвий раз на градоначальника дивитися. – Авт.) ніхто не запрошував.

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1025 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2023 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2640 0