Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький примусив всіх роздягтися і відкрити балкони. Городяни пишуть Гройсману в ФБ

Олександр Курилов 25 березня 2017 14:04 1178 1

Мешканці Кременчука відзначають підвищення температури повітря  в своїх квартирах до 30 градусів тепла й те, що до батарей опалення неможливо доторкнутися, бо обпікає руку.

Відповідне повідомлення у Фейсбуку оприлюднила відомий волонтер нашого міста Ірина Митрофанова, яка повідомляє таке.

«Про що  я думаю? Про те, коли нарешті закінчиться опалювальний сезон. Температура на вулиці +15. Балкон відкритий. До батарей неможливо доторкнутися. Температура в квартирі 30 градусів.
Шановний  мер міста Кременчука Віталій Малецький, поки всі намагаються економити, ви вирішили послати мешканців міста в пішу еротичну прогулянку. Майте совість. Служба Допомоги Мера Кременчужанам, нагадайте меру, що зима давно закінчилася», - додає відома мешканка нашого міста.

Про що слід додати – Віталій Малецький, певно, й сам бачить, що зима вже закінчилася. Тож про те, що саме питання вирішується теж, міський голова Кременчука знає. Однак щось зробити – встановлювати окремі будинкові теплові пункти або принаймні  прикрутити  засувки й зменшити витрати  теплоносія в будинках, де є лічильники тепла, поки що ніхто й нічого не планує.

Натомість усі чекають передпасхального похолодання, після якого опалювальний сезон буде припинено. На фото - показники термометра в кухні й на ньому - 32 градуси тепла.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 25.03.2017 19:27

Чому кременчужані такі недальновидні? з понеділка зниження температури, і в домівках стане сиро та холодно, потім будите кричати, що Вас заморозили. А Ви розумієте, зо не можливо вимкнути та ввімкнути систему в одну мить. Тому зупиніться і досить панікувати

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1555 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1633 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1552 0