Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький Президента Зеленського не переконав. Поговорили про КрАЗ і тендери. Відео

Олександр Курилов 06 березня 2020 16:20 1959 0

Міський голова Віталій Малецький не зміг пояснити Президенту України Володимиру Зеленському чому місто купує білоруські МАЗи, а не купує вантажні автомобілі КрАЗ, які у Кременчуці виробляються.

Це перебування Президента України Володимира Зеленського у Кременчуці сьогодні, під час якого очільник держави побував на ПАТ «АвтоКрАЗ».

За спілкуванням, яке відбулося, – наш мер скаржився на великі вилучення коштів з міського бюджету, що відбуваються за Законом про державний бюджет.

У свою чергу, Президент України Володимир Зеленський вказав нашому градоначальнику, що в Кременчуці не відбувається ремонт доріг, попри те, що в інших містах такі ремонти тривають.

Завершилося все розмовою, що місто не має вільних коштів, аби ремонтувати дороги. І це попри те, що за рахунок місцевого бюджету купили великий асфальтовий завод, який за своїми потужностями може робити асфальт в повному обсязі для всієї Полтавщини.

Про це говорив наш міський голова Віталій Малецький. У відповідь керівник держави попросив нашого мера купувати у ПАТ «АвтоКрАЗ» вантажівки.

У підсумку ж – завершилося все так. Наш мер посміхався, Президент говорив. Чим все завершиться за висновками цієї розмови – хто знає.

Однак, Володимир Зеленський поговорив з головою правління ПАТ «АвтоКрАЗ» Володимиром Черняком і пообіцяв допомогти. Від "АвтоКрАЗ" чекають тільки вчасного виконання замовлень та якісних вантажівок.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1308 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2556 0