Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький Президента України Порошенка своїм виступом не вразив. І ось чому

Олександр Курилов 16 березня 2019 15:52 1018 0

У Кременчуці ніхто вже не буде пробивати проект з будівництва нового мосту через Дніпро поряд з існуючим - Крюківським, однак у нас будуть постійні виступи депутатів на сесіях міськради про збільшення екологічного податку.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні вперше у своєму житті виступив перед найвищими керівниками держави – зокрема перед Президентом України.

Йшло засідання ради регіонального розвитку в Полтаві, виступав Президент України Петро Порошенко й до слова запрошували керівників місцевого самоврядування, щоб розповіли, у що саме вони вкладають мільярди гривень, зібраних у своїх громадах податків.

І слід зробити висновок, що, на прикладі нашого міського голови Кременчука, не всім є про що розповісти.

Та мера Кременчука обирав не Президент чи парламент, але мешканці міста й з цього через чотири роки після обрання вийшло таке.

Отже, у Кременчуці саджають дерева й у нашому місті є автоматизована система поливу газонів. А ще місто (й мова про це останні 10 років) вимагає, щоб у нас залишалося більше коштів з екологічного податку. А ще в нашому місті є дитячі майданчики. Хоча вони, зрозуміло, що скрізь є.

Щодо найбільшої проблеми, за словами нашого міського голови Малецького, для нього такою є тема мосту через Дніпро - Крюківського.

Тобто не мосту взагалі, а конкретного поточного ремонту дорожнього покриття. Таке провели за кошти міського бюджету минулого року  й автоматично наш  градоначальник потрапив під статтю нецільового використання коштів міського бюджету й тепер у мера неприємності.

Звідси й прохання – передати цю автомобільну дорогу у власність міста, поки нашого міського голову не притягли до кримінальної відповідальності.

Ще Віталій Малецький просив Президента про передачу Кременчуцької ТЕЦ у власність міста від групи «Приват» і, звісно, це викликало посмішки, бо там до завершення договору оренди дуже далеко.

Не надто добре, тобто геть погано вийшло й з кременчуцькою ініціативою сертифікатів на пологи.

Сьогодні тільки мешканкам Кременчука дозволено народжувати дітей безкоштовно й за кошти міського бюджету, але решті жінок, які не прописані в місті, народжувати дозволено тільки за готівку.

Ще в міській медицині - програма стентування.

Цікаве від нашого міського голови – про ЦНАП, який постав на місці закритої чиновниками школи, бо, як сказав Віталій Малецький, батьки боялися здавати туди дітей.

А вони й справді боялися, бо дітей, якщо їх не переведуть в інші навчальні заклади, бандити, пов’язані з міськвиконкомом, обіцяли присадити на наркотики.

Загалом виступ мера нашого міста був черговим – все більше про саджання дерев (про кронування, слава Богу, Віталій Малецький перед Президентом згадувати не став).

Так само міський голова сором’язливо обійшов тему тарифів на тепло та гарячу воду, які за часи його правління стали одними з найбільших в Україні.

І неочікувана дивина – мер не став наполегливо вимагати в  Президента, щоб новий міст,  споруджувати який запланували в сусідніх Горішніх Плавнях, був побудований поряд з існуючим  - Крюківським.

Здається, в міськвиконкомі вирішили, що Кременчуку вистачить того, який уже є.

Ще з висновків – тему створення в місті нових робочих місць наш мер не порушував, бо тут у нас прогресу нема як такого зовсім і міському голові ця тема нецікава. Щодо досягнень місцевої промисловості, то про це теж градоначальник нічого не сказав.

Натомість згадав про тролейбусний кредит та проект модернізації освітлення – заміни старих ламп вуличного освітлення  на нові та кредитний проект утеплення бюджетних установ. 

Більше успіхів у Кременчуці, на жаль, не знайшлося.  

Іншого мера, якого вибирали кременчужани, в нас теж немає.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 184 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 358 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 604 0