Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький переводить комунальну медицину в приватний бізнес. Буде приватний рентген

Олександр Курилов 02 червня 2016 12:54 801 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький продовжить діяльність своїх попередників з перетворення міської медицини з бюджетної  у приватну й тепер на черзі – приватні рентгенологічні апарати, встановлення яких планують розпочати з Третьої міської лікарні.

Про такі бізнес-наміри  пан Малецький розповів сьогодні на зустрічі з представниками ЗМІ в Третій міській лікарні.

Як відомо, до сьогодні зусиллями наших чиновників і бізнесменів у Кременчуці, на відміну від Полтави, було запроваджено приватні лабораторії з МРТ (магнітно-резонансна томографія), КТ (комп’ютерна томографія) та СКТ (спіральна комп’ютерна томографія).

У сусідній Полтаві все це є як у бюджетній медицині (належить місту),  так і тамтешній приватній.

У Кременчуці це ж обладнання, яке не по кишені для 80-и відсотків  місцевих хворих,  на відміну від мешканців обласного центру, є власністю представників місцевого бізнесу.  

Нині ж – нове віяння нашої мерії. Й мова тут про приватну рентгенологічну установку, над чим сьогодні міркують у Третій міській лікарні.

З того, що розповів міський голова Кременчука, – сучасні рентгенологічні апарати нині дорогі й для бюджету їх купівля – це дуже накладно.

Звідси й вихід – встановити це обладнання за рахунок бізнесменів, що дасть можливість кременчужанам отримати якісне й недешеве обстеження, а бізнесу – прибуток.

Втім це тільки попередні плани й над ними міркують.

Про що слід додати – це справді новація для нашого міста, коли бюджетна медицина  таким способом зводиться до нуля через відмову чиновників вкладати кошти в діагностичне обладнання  для міських лікарень.

Гірше, що така практика позбавляє кременчужан вибору.

Якщо в тій же Полтаві такий вибір у хворих є, то у Кременчуці замість нього є лише приватна монополія бізнесменів від медицини, які наближені до наших чиновників.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись