Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький ополчився проти хворих на COVID-19. Зробив їм неприємність. Яку і чому?

Олександр Курилов 26 жовтня 2020 13:00 1384 0

Кременчуцького міського голову Віталія Малецького просять не товкти вщент медицину нашого міста й нічого самотужки не змінювати в призначенні медичних ліжок.

Натомість, коли йдеться про медичний шпиталь для лікування інфекційних хворих, нашого очільника просять повернути все, як було до його вказівок.

Й це апаратна нарада в Полтавській обласній адміністрації сьогодні й виступ на ній головного медика Полтавщини, керівника медичного департаменту Віктора Лисака.

Його повідомлення - про самовільні дії нашого мера Малецького, який зменшив кількість місць в інфекційному шпиталі, що в Першій міській лікарні, зі ста до 45.

«В цій справі не може бути ніякого самоуправства, бо ми розраховуємо, що ліжок в інфекційному шпиталі Кременчука буде 100», - таке пояснення головного медика Полтавщини.

За його словами, все має бути відновлено, але як саме відновити – Віктор Лисак не сказав.

Й тут слід стати на захист нашого міського голови, який в міській медицині робить все, що хоче.

Зокрема, скорочує ліжка для хворих на коронавірус.

Й слід розуміти, що наш мер не просто так їх скорочує.

Бо наступним за його кроком буде таке - сімейні лікарі замість того, щоб класти людей з високою температурою і ознаками коронавірусу на лікарняне ліжко, відправлятимуть всіх додому, бо класти хворого нікуди. Вільних ліжок, а таких скоротили одразу 55, у відділенні – немає.

Останнє, про що слід додати, – на апаратній нараді в Полтаві не говорили, що мер Кременчука таким своїм рішенням погіршив умови лікування для хворих нашого міста

Але Віталій Малецький і сам про це знає.

Як знає і те, що йому за ці антилюдські лікарняні рішення (скорочення лікарняних ліжок під час епідемії) вже нічого не буде. Вибори ж уже пройшли...

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 307 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 621 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 766 0