Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький і коронавірус. Хто і для чого підробляє ПЛР-тести в нашому місті?

Олександр Курилов 25 квітня 2020 10:55 3386 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький оприлюднив свої підозри щодо підробки аналізів на коронавірус в Кременчуцький районній лікарні.

Відповідну інформацію наш мер прочитав в Інтернеті, а сьогодні про неї розповів на засіданні антикоронавірусного штабу у міськвиконкомі.

За його словами, йдеться про дії медичних працівників Кременчуцької районної лікарні, які вчать своїх пацієнтів як слід обходити ПЛР тести, аби по ним неможливо було встановити діагноз.

«В мене є така інформація , що дехто вигадав спосіб робити, так сказати, некоректний тест. Деякі працівники говорять пацієнтам, що перед тим як до вас прийдуть робити тест, то за 5 хвилин потрібно помазати в носі спиртом.

Кажуть – ви ж не хочете, щоб у вас коронавірус був»,- таке повідомлення мера Кременчука в бік районних медиків.

Про що слід додати – загалом це вже кримінальна справа, розслідування якої повинне було б розпочинатися з сьогоднішнього дня й обвинувачення мера Малецького в бік медичного персоналу Кременчуцької районної лікарні дуже серйозні.

І звісно, що тут мала б почати перевірку наша поліція, яка має підтвердити оприлюднену кременчуцьким міським головою інформацію, або спростувати її.

Втім, мова тут не тільки про поліцію, але про всі інші правоохоронні органи та вже Полтавську обласну адміністрацію.

Останнє – на цей рахунок оприлюднив свої пояснення представник Кременчуцького лабораторного центру. За його словами – така маніпуляція з носом і спиртом неможлива в принципі, бо змиви для ПЛР тестів беруться з віддаленої стінки носа.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1791 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1873 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1786 0