Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький харчується неправильно! Мешканці Кохнівки не дали йому поїсти торт з Литви

Олександр Курилов 06 серпня 2018 12:36 2453 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький ризикує схуднути через жителів міста, які не розуміють, що нашому градоначальнику потрібно їсти, бо він голодний.

Такий висновок – із сьогоднішніх подій у Кременчуці, коли мешканці мікрорайону  Кохнівка, які зранку влаштували акцію протесту біля районної лікарні, пішли шукати рішення своєї медичної проблеми в чиновників.

Тож громадяни без скандалу потрапили в Кременчуцьку районну раду, де просили вирішити питання, й потім попрямували в міськвиконком.

Далі два десятки жителів Кохнівки прийшли до нашого міського голови Віталія Малецького й побачили мера за його улюбленою справою – вживанням їжі в кабінеті, який є святая-святих міськвиконкому. Й зрозуміло, з яким невеселим настроєм людей, які побачили мерський полуденок,  у приймальні зустріли.

«Секретар, яка виносила чашки, ледь не розбила все об підлогу від розгубленості. А охоронець, повз якого пройшли люди, в одну мить став дуже сумним», - розповідає репортер телекомпанії «Візит» Євген Бодаква.

Слід сказати, що цього разу традиційні правила гостинності в міськвиконкомі не спрацювали.

Мер Віталій Малецький швидко доїв тортик і нікому скуштувати витвір литовських кулінарів не запропонував. Натомість посилено запрацював зубами. 

Чому наш градоначальник не став ні з ким ділитися, на це запитання кожен відповість сам.

Єдине, що слід зауважити, - після куштування торта в робочий час далі за робочим графіком у нашого мера - обід. І такий розклад дня – від перекусу до обіду, а потім - наступний перекус кожного робочого дня пояснює багато чого.

Слід сказати, що таке харчування – шкідливе й воно є ознакою того, що мер себе не жаліє.

Залишилося зрозуміти, чи зможе наш градоначальник пожаліти людей, які приходять до нього зі своїми проблемами, як цього разу жителі Кохнівки.

На фото – працівники кременчуцьких ЗМІ. На задньому плані  – охоронець мера. Він блокує двері від журналістів, якщо раптом надумають піти до міського голови та попросити собі шматочок гостинця з Литви.

Останнє, про що слід додати, - журналісти, які застали нашого мера за поїданням,  повідомляють, що він був на урочистому куштуванні не сам.

Разом з ним тортик маленькими шматочками їли його найбільш голодні заступники - Ольга Усанова, Руслан Проценко та Дмитро Кравченко.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1378 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2369 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2992 0