Новини з 1996 року

Мер Кременчука готовий платити обленерго. Будемо жити дружно, але дайте людям воду

Олександр Курилов 28 березня 2016 08:45 491 0

КП «Кременчукводоканал» готовий заплатити ПАТ «Полтаваобленерго» кошти, які комунальне підприємство заборгувало енергетикам, аби можна було відновити постачання питної води у квартири багатоповерхівок на верхні поверхи. На цьому наполягають мешканці міста, яких позбавлено комунальних зручностей.

Термін платежів, які перерахують енергетикам, – за лютий і січень цього року, розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Втім, на його думку, прецедент того, що на верхніх поверхах немає питної води, - у суперечці між КП «Благоустрій Кременчука» та ПАТ «Полтаваобленерго».

Про те, що справа йде на мирову, а місто успішно судиться з енергетиками щодо оренди внутрішньоквартальних теплових мереж, однак кременужани вимагають відновити їм постачання питної води, розповіли на апаратній нараді у міськвиконкомі сьогодні.

«Сама ситуація викликана тим, що в  обласному суді лежить справа між КП "Благоустрій Кременчука" та обленерго. ВАТ «Полтаваобленерго» проявляє позицію як монополіст. Борг по водоканалу перед енергетиками - 11 мільйонів гривень, за підкачування, й це пов’язано з відсутністю взаємозаліків. З іншого боку, є питання оплати води, яку «Кременчукводоканал» постачає на ТЕЦ», - зазначив міський голова.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись