Новини з 1996 року

Мер Кременчука будьте людиною! Зробіть нормальні умови медикам та хворим й не тягніть все на себе

Олександр Курилов 17 червня 2018 10:03 1904 0

Кременчужани закликають міського голову Віталія Малецького спуститися з неба на землю й вийти зі своїх фінансових фантазій, коли наш мер  від життя все бере для себе та підлеглих і нічого не залишає людям, тобто жителям.

Мова про День медика, який наші славні лікарі відзначають сьогодні і яким минулої п’ятниці з цієї нагоди виплатили аванс.

А проблема, про яку йдеться, – це наші лікарні  з палатами на чотирьох осіб,  у яких здоровій людині бути важко, а не те що хворому.

І перший приклад з цього – відділення неврології 1-і міської лікарні, де найкращі кременчуцькі неврологи від Бога лікують інсульти й не лише, що в нас за нинішнього життя – проблема №1.

Репортер не чіпає якість ремонту, яка  тут була проведена за часів екс-мера Бабаєва й за що поставити будівельникам більше ніж два рука не підніметься.  

Так само мови немає й про благодійні внески, які в нас запроваджені міським головою Малецьким  та його заступником Усановою  з благословення наших кременчуцьких депутатів, які на словах так про нас турбуються, що сльози течуть.

Усе - гірше. Сьогодні - літо й переповнені хворими палати без кондиціонерів, без окремих туалетів, з чотирма ліжками на 10 квадратних метрів – це не просто совок нашого міськвиконкому, совок нашого мера, однак справжнє знущання над кременчужанами, які опинилися на лікарняному ліжку у важкому стані.

Звідси й заклик до кременчуцьких обранців.

Ми всі з зацікавленістю дивимося на те, як наш міський голова Віталій Малецький купує для себе другу приймальню для банкетів та урочистих прийомів, і все це буде в будівлі колишнього «Укрсоцбанку», що поруч з міськвиконкомом.

Уже відома попередня ціна цього щастя Малецького  - 15,6 мільйонів гривень, які з бюджету міста наш мер витратить на себе.

Звісно, що без другої, тобто вже третьої приймальні (перша – власний кабінет, друга – приймальня скарг громадян на Першотравневій)  для пана Віталія життя втратить свої кольори.

Але є інша думка – на вулиці Червона Гірка, поряд з медичним училищем, стоїть велика п’ятиповерхова  будівля колишньої лікарні «Славутич». Її продає нафтопереробний завод за 10 мільйонів гривень. А відмінність цієї будівлі – там є нормальні палати європейського рівня з окремими санітарними вузлами, все це обладнане ліфтами  й ніхто не заважає кременчужанам вчинити за полтавським прикладом, де такі ж проблеми, як у нас, вирішуються.

До того ж у цю лікарню можна помістити не лише  відділення неврології разом з відділенням нейрохірургії, де теж лікують інсульти й не тільки.

Головне – аби було бажання це зробити.

Останнє, про що слід додати, -  міський голова Кременчука про таку пропозицію знає й  він чув це раніше від наших лікарів. Йому про це вони говорили й не раз. От тільки погано, що на слові «почув» усе завершується.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 700 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 723 0