Новини з 1996 року

Мер дав — мер забрав: кременчуцького боксера Віктора Вихриста позбавлять стипендії. Квартири теж?

Артем Кузьменко 06 лютого 2020 15:55 678 0

І стипендія, і квартира — за заслуги Вихриста перед містом. Міська влада готова все забути, тому що боксер став професіоналом?

Нещодавно Федерацію українського боксу сколихнула новина про те, що всесвітньо відомий кременчуцький боксер Віктор Вихрист іде з любительського боксу та переходить у професійний. Звучить круто, але це означає, що тепер він б’ється на комерційній основі.

А боротьба за медалі — зась. Він якраз відмовився від участі в Олімпіаді-2020, на яку заявився як представник від України.

Нагадаємо, що з кременчужанином уклала контракт німецька компанія EC Boxing Promotion. Тож тепер Віктор Вихрист, або Віктор Фауст, битиметься на рингу лише за престиж німецької компанії та задля підвищення свого рейтингу вже серед професійних спортсменів.

Мало того, що Федерація дискваліфікувала тренера Віктора та висунула недовіру його менеджеру, так ще й самого Вихриста міська влада хоче позбавити стипендії, яку збиралася сплачувати з лютого до грудня 2020 року. Відповідний документ додали на сайті Кременчуцької міської ради до проєктів рішень, які хочуть винести на чергову сесію.

Відповідно до документа, замість Вихриста до списку хочуть додати ще трьох спортсменів: Руслана Артищенка (бокс), Іллю Семенцова (греко-римська боротьба), Щаву Кирила Сергійовича (велосипедний спорт). До речі, щомісячна стипендія Вихриста склала 6 тис. грн (усього 66 тис. грн за 11 міс).

Обґрунтовують це тим, що професійний спорт базується на комерції і аж ніяк на зароблянні медалей у скарбничку міста та країни.

Усього міська рада виділила більше 1,1 млн грн цього року на стипендії 42 провідним та перспективним спортсменам. Тепер їх буде 44.

А щодо квартири, яку йому подарувало місто в першій половині січня, то не зрозуміло, чи заберуть її.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0