Новини з 1996 року

Меморандум підписано. Учасники АТО, міська влада і переміщені особи. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 01 березня 2016 18:19 994 0

Сьогодні у Кременчуцькому міськвиконкомі представники громади підписали меморандум з владою. Відтепер учасники АТО та переселенці мають документ, під яким влада поставила підписи, обіцяючи плідну роботу над проблемами тих, хто постраждав внаслідок російської агресії.

Метою меморандуму є взаємодія та координація діяльності органів місцевого самоврядування і громадських організацій щодо інтеграції учасників АТО та вимушено переміщених осіб у громаду м. Кременчука.

Мова йдеться про забезпечення цих верств населення повноцінними благами, якими мають право користуватися всі громадяни України.  Житло, працевлаштування, культурна інтеграція, соціальний супровід, інформування та інше. Це ті основні напрямки, по яких підписанти від влади обіцяють працювати.

Тож сподіваємося, що нарешті міська влада таки дійсно опікуватиметься тими, хто захищає наш спокій, і тими, хто був вимушений покинути свої власні домівки. Але варто зауважити, що війна в країні триває вже майже 2 роки, а наша влада тільки-но розпочинає робити перші кроки.

“Ми живемо сьогодні, не можемо змінити вчорашній день, а що буде завтра - залежить від нашого бажання та дій”, - зауважив один з підписантів від громади Андрій Лебеденко.

За словами іншого активіста Володимира Махоркіна, який так само, як і Андрій Лебеденко є вимушено переміщеною особою і учасником АТО одночасно, це великий позитив, що нарешті дійшли до такого рішення.

“Тепер ми будемо іще більше тиснути на владу, яка, підписавши цей документ, має перед громадою зобов’язання”, - зазначив Володимир Махоркін.

 

 

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 345 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 361 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 406 0