Новини з 1996 року

Меморіальний сквер "Пам'яті жертв Голокосту" в Кременчуці збираються реконструювати

Валерія Макряшина 17 травня 2019 11:45 556 0

Комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" замовив розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції та благоустрою рекреаційних зон меморіального скверу "Пам'яті жертв Голокосту", який знаходиться на вулиці Київській. 

Коштуватиме це 85 068 грн. Розроблятиме документацію ПП "Перша українська будівельна компанія". Відповідний договір опублікований на сайті відкритих закупівель Prozorro. 

 

Через цей сквер щоденно проходять сотні людей - мешканці прилеглих будинків, учні шкіл №28 і №30, представники маломобільних груп населення (мами з дитячими візочками, люди похилого віку, люди з інвалідністю). 

Можна сподіватися, що скоро цей меморіальний сквер реконструюють, зокрема не завадило б відгородити його від проїжджої частини (вул. Київської) та суміжної автостоянки. Також в ідеалі було б влаштування там пішохідних доріжок, додаткових лавочок та освітлення. Це створить необхідні умови для комфорту та зручності для мешканців мікрорайону.


Це місце є складовою частиною меморіального комплексу «Піщана гора» (Меморіальний сквер «Пам’яті жертв Голокосту» з встановленим пам’ятним знаком, Музей Голокосту у Вищому професійно-технічному училищі №7 і Алея праведників з пам’ятним знаком у парку Миру).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0