Новини з 1996 року

Механізм призначення компенсації за послугу "муніципальна няня" удосконалили

Валерія Макряшина 30 вересня 2020 16:45 369 0

В Україні удосконалили механізм призначення компенсації за послугу "муніципальна няня" та підтримку батьків і опікунів, що працюють і мають дітей віком до трьох років, зокрема дітей з інвалідністю, а також батьків і опікунів, які є особами з інвалідністю.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 30 вересня, на засіданні уряду.

Зокрема, прийнятими змінами передбачено надання одержувачам компенсації за послугу "муніципальна няня" за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком одержувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю або з тяжкими перинатальними ураженнями нервової системи, тяжкими вродженими вадами розвитку, рідкісними захворюваннями, онкологією, діабетом та іншими хворобами, які потребують паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, а також одержувачів, у яких одночасно народилося троє і більше дітей.

Також передбачено надання компенсації за послугу "муніципальна няня" у разі, коли один або обоє батьків, опікунів дитини не зайняті та є особами з інвалідністю I або II групи.

Крім того, встановлено, що компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду.

Зокрема, встановлено розмір компенсації за догляд за дитиною з інвалідністю - два прожиткові мінімуми для дітей до шести років і визначено вимоги до оформлення документів, що підтверджують оплату послуги з догляду муніципальної няні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 480 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1214 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 909 0