Новини з 1996 року

Медогляд працівників шкіл та дитсадків повинен оплачуватися з бюджету, а не за свій кошт, як у Кременчуці

Марина Баніт 30 серпня 2017 11:04 833 0

Щось дивне коїться у Кременчуці з питанням проведення медичного обстеження працівників шкільної і дошкільної освіти. Це питання порушила під час проведення прес-конференції міський депутат Тетяна Сідерка.

Вона пояснила, що як заступник голови депутатської комісії з питань освіти та охорони здоров'я здивована, що цей процес у Кременчуці не поставлений на автоматичний рівень.

За словами Тетяни Сідерки, держава має забезпечувати з державного або міського бюджету оплату проведення медичного обстеження працівникам освіти, які працюють з дітьми. Але вже кілька років поспіль у Кременчуці постійно виникають казуси з цим питанням. Як зазначили присутні журналісти, навіть у сусідній Козельщині працівників освіти обстежили за рахунок бюджету.

Так лабораторні висновки коштують від 90 до 135 гривень з кожної особи. До 1 вересня всі працівники шкільної та дошкільної освіти мають пройти обстеження. Вони ж до дітей ідуть!

Так у нашому місті гроші в сумі 400 000 гривень міський бюджет перерахував на рахунок лікарні "Кременчуцька". Так як такі обстеження має проводити санстанція, то лікарня оголосила тендер у системі "Прозорро". Але на тендер ніхто не відгукнувся.

Наразі лікарня "Кременчуцька" за рахунок коштів вільного залишку провела обстеження частини освітян. Через це виникають суперечки й обурення з приводу того, що одних забезпечили, а інших - ні.

Отже, лишилося 2 дні, але профільний віце-мер Ольга Усанова ніяких проблем у цьому не вбачає, про це вона повідомила депутату після прес-конференції.

Головною вимогою депутата Сідерки є те, щоб обстеження з року в рік проводили вчасно і за бюджетні гроші. В той самий час - це питання менеджменту, вдалого керівництва, тому потрібно відпрацювати дану схему до деталей, бо це щорічне питання, яке чомусь доводиться в нашому місті до катастрофи. Але все повинно бути, як звичайний робочий процес, запланований заздалегідь.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2606 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3068 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3509 0