Новини з 1996 року

Медикам у Полтаві видають премії. Медики Кременчука слухають про відсутність грошей у бюджеті

Валерія Макряшина 04 грудня 2019 14:10 986 0

У той час, коли в Полтаві працівникам медичної галузі роздають із міського бюджету премії, кременчуцькі лікарі плачуть у кутку - від зубожіння, а дірка в бюджеті Кременчука зросла.

За словами віце-мера Тетяни Неіленко, невиконання кременчуцького бюджету за 9 місяців становить 183 млн грн. Основна стаття доходів, яка, так скажемо, "відстає", - це податки з фізичних осіб. Крім цього, сьогодні на депутатській комісії по регламенту Т. Неіленко заявила, що факт невиконання зафіксовано також в екологічному фонді. 

У цей же час у Полтаві, як у іншій реальності. Там завдяки підвищенню енергоефективності цих об‘єктів місту вдалося зекономити чималу суму коштів. Упродовж року влада Полтави провела ремонти в школах, музеях, лікарнях, дитсадочках та бібліотеках міста.

Зокрема замінювали вікна, опалювальні системи та енергоносії. Міський бюджет за рахунок економії зі сплати послуг опалення та інших тарифів вивільнив значну суму коштів, які перерозподілили на передноворічні премії працівникам цих галузей та потреби ЖКГ міста.

За рахунок зекономлених коштів виділили 31 млн грн на премії всім без винятку працівникам закладів дошкільної та середньої освіти. Так само премії отримують усі працівники музичних, мистецьких та спортивних шкіл і всі працівники лікувальних закладів міста. 

У нас же про премії медикам, педагогам та працівникам культури лише говорять. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 843 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1272 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1728 0