Новини з 1996 року

Медична кременчуцька мафія намагається пристроїтися до кормушки. Депутати проти

Марина Баніт 27 квітня 2017 16:05 771 0

Для формування Південно-госпітального округу МОЗ доручило місцевим владам делегувати представників, які стануть членами наглядової ради. Про це повідомляла "Програма Плюс" раніше.

Але на сьогоднішню постійну депутатську комісію було запропоновано затвердити  перелік для подання його на сесію міської ради на 11 травня. З цього моменту почала виходити вся правда про медиків.

Як виявилося, до списку переважно увійшли головні лікарі лікарень та два віце-мери. Тож, на думку депутата Дениса Терещенка, до влади над процесом створення госпітального округу в Кременчуці рвуться представники кременчуцької мафії.

Це ті самі керівники лікарень, які насамперед на даний момент мають доходи від мільйонних надходжень, які вони збирають під виглядом благодійних внесків примусово з кременчужан, але натомість у жодному медичному закладі немає каси, де приймалися б офіційно внески на рахунок міста.

При цьому жодна медична послуга не надається безкоштовно. Медики від малого до великого чину гроші від поборів кладуть у кишеню.

Депутат Коркішко Олександр зауважив, що в даному списку немає представників, які б могли представляти права пацієнтів, а не медпрацівників, які б могли виступати таким собі омбудсманом.

На думку членів комісії, у складі наглядової ради повинні бути і волонтери, які б боролися за правду, за права кременчужан, а не за розростання мафіозного медичного бандугруповання та системи чорних поборів. 

Ольга Усанова почала відстоювати список для затвердження, мовляв, нема вже часу переглядати списки, треба підписувати документи. Але пан Терещенко заперечив, що пані Усанова навмисно затягнула терміни розгляду кандидатур комісією, а наразі намагається шантажувати депутатську комісію.

Тож депутати вирішили, що не прийматимуть даний перелік претендентів до детального розгляду.

Терещенко додав, що депутати будуть боротися за виведення чорних фінансових схем у "білі" схеми.

Перелік запропонованих кандидатур:

- Усанова Ольга Петрівна – віце-мер, куратор медичної галузі м. Кременчука;

- Пелипенко Володимир Михайлович – перший віце-мер Кременчука;

- Середа Максим Володимирович – лікар-організатор вищої категорії, має досвід управлінської роботи понад 12 років, вивчав передові принципи реформування медицини в Польщі, Словенії;

- Сичов Віктор Анатолійович – магістр державного управління зі спеціальності «Державне управління у сфері охорони здоров’я», лікар-кардіохірург, має досвід роботи в клініках національного рівня;

- Бородянець Галина Вікторівна – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 10 років;

- Севастян Віктор Петрович – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 15 років;

- Прокопчук Ярослав Дмитрович – лікар-організатор вищої категорії, стаж роботи на керівних посадах у медицині понад 20 років;

- Зауральський Ростислав Валентинович – кандидат медичних наук, відомий лікар-волонтер, громадський діяч.

 

Теги: Медицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0