Новини з 1996 року

Майже як шведські. ПАТ «КВБЗ» поставить у Київ 12 «Чистих шляхів», які не підніматимуть куряву

Олександр Курилов 26 червня 2018 13:23 715 0

Адміністрація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» повідомляє про свої наміри поставити в столицю України для прибирання  тамтешніх вулиць 12 машин «Чистий шлях».

А про те, що такі перемовини тривають і аби вони були успішними, крюків'яни дали можливість столичним комунальникам випробувати кременчуцьке диво техніки на своїх дорогах, говориться у повідомленні прес-служби ПАТ «КВБЗ».

Отже, в Києві зразок кременчуцької технічної думки перевірили й на Крюківському  заводі відреагують на зауваження комунальників зі столиці й зроблять усе, аби «Чистий шлях» ПАТ «КВБЗ» не піднімав  у небеса  рекордну кількість пилюки.

Для такого буде внесено зміни в конструкцію «Чистого шляху» й, звісно, що інженери заводу придумають вирішення проблеми, коли кременчуцьке технічне диво під час своєї роботи залишає специфічні сліди з бруду на асфальті.

Втім усе це буде й  за тим, що повідомляється, – після випробування у Києві кременчуцькі спеціалісти вирішили, що їхній механізм зі щитками для прибирання шляхів навіть кращий за шведський.

Та вірити цьому – неможливо, бо для такого спочатку слід побачити, як саме працює на прибиранні вулиць імпортна техніка. А далі вже робити висновки.

Слід додати: вагонобудівники заявляють, що кияни готові купити в них 12 «Чистих шляхів», але коли саме це станеться, зокрема, коли планується оголосити тендер, – не уточнюється.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 510 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 987 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3497 0