Новини з 1996 року

Майже тисяча мешканців Полтавщини підписали контракт зі Збройними силами України

Віктор Крук 09 серпня 2016 13:40 660 0

У військових частинах області залишаються вакантними ще 200 армійських посад.

Від початку року у військових комісаріатах Полтавської області підготовили та направили для укладання контракту 989 чоловік. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату, полковник Дмитро Губський.

Основним фактором виконання планового завдання у більшості районів є високий рівень проведення роз’яснювально–агітаційної роботи та рівень довіри місцевого населення до Збройних Сил України.

Що ж стосується негативних моментів, то головний з них — фінансовий бік. Адже кандидатам, які проходяться відбір на контрактну службу, доводиться платити за оформлення особової справи, проходження медичної комісії та за проїзд до навчального центру.

«Незважаючи на наказ Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА «Про медичне обстеження кандидатів на військову службу», стосовно сприяння в забезпеченні безкоштовного огляду кандидатів на військову службу за контрактом, проведення переліку обов’язкових обстежень та зменшення витрат на отримання сертифікатів у психоневрологічному та наркологічному диспансерах у переважній більшості районів Полтавської області видача сертифікатів громадянам, які призиваються на військову службу за контрактом здійснюється на платній основі, — пояснив Дмитро Губський. — Окрім сплати за бланк сертифіката, кандидат повинен сплатити вартість психоневрологічного та наркологічного огляду лікарем».

Платні сертифікати видають у Глобинському, Гребінківському, Диканському, Карлівському, Машівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Котелевському, Кременчуцькому, Миргородському, Новосанжарському, Пирятинському, Полтавському, Великобагачанському, Чутівському та Шишацькому районах, а також у Кременчуці.
На нараді пролунало, що на сьогодні у військових частинах Полтавщини залишаються 200 вакантних посад для контрактників.

Теги: 2970

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 809 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 861 0