Новини з 1996 року

Майже «бог». Як громадяни намагалися поговорити з начальником кременчуцької поліції Ботвиною

Олександр Курилов 07 березня 2018 11:11 1903 0

Кременчуцькі правоохоронці надалі змінюють свої методи в спілкуванні з мешканцями міста і якщо з ними й будуть розмовляти, то тільки перебуваючи в керівному кріслі.

При цьому всі інші мають стояти на вулиці в черзі під дощем і мовчки чекати.

І такий висновок – із сьогоднішніх подій.

Тож сьогодні зранку громадські активісти Кременчука  - учасники АТО  прийшли до начальника міської поліції Віталія Ботвини, аби вручити йому листа.

Зміст листа – заява, що проводити обшуки жителів перед сесійними засіданнями в міськраді – це погано. Тим більше, коли поліція обшукує жіночі сумочки…

Однак виявляється, що поспілкуватися з начальником кременчуцької поліції Віталієм Ботвиною аж ніяк не простіше, ніж поспілкуватися з Богом.

Тобто насправді все ще гірше, бо у випадку релігійних переконань людей у церкву пускають, а в міський відділ поліції – зась.

Тож кременчуцькі учасники АТО, які прийшли до міського відділу поліції з листом,  почули від чергового, що  їхній начальник Віталій Ботвина зможе всіх прийняти, але по черзі й після запису на особистий прийом.

Такий відбувається раз на тиждень, якраз у середу й дві години поспіль.

Гірше, однак, що сьогодні відвідувачів з одним питанням - два десятки і якщо кожному заходити до начальника поліції й витратити на все по 5 хвилин, то решта буде мокнути на вулиці під дощем.

Тож дебати: чому черговий не може пустити громадян хоча б під навіс, аби дощ не капав на голову, тривали півгодини й завершилися нічим. Люди мокли, а Віталій Ботвина, як справжній небожитель на Олімпі, ніяк зі свого кабінету не реагував.

Ситуацію ж врятував заступник начальника обласної поліції Денис Захарченко. Він - кременчужанин, приїхав з Полтави додому на свята, а тут побачив біля міських правоохоронців стовпотворіння.

На відміну від свого підлеглого, правоохоронець Захарченко людей не боїться й тому дозволив усім зайти до міського відділу поліції й зрозуміло, що громадян, які шукали відповідь на своє запитання, вислухали.

І не просто вислухали, але й начальник міської поліції Ботвина за вказівкою свого начальника Захарченка надасть письмову відповідь.

Загалом конфлікт цього разу вирішено завдяки прибуттю «таємного гостя» з Полтави.

Але якщо наступного разу ніхто не приїде, то як примусити нашого небожителя - керівника відділу поліції Кременчука - вести діалог з громадянами?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1339 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2331 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2953 0