Новини з 1996 року

Майбутні пілоти замість пар миють туалети. Бунт у Кременчуцькому льотному коледжі. ФОТО та ВІДЕО

Валерія Макряшина 07 листопад 2019 17:25 2477 0

 "Ми не казарма, ми не казарма, ми не військові!" - не вщухали крики молодих людей. Льотний коледж став поліцейською академією в найгіршому розумінні цього слова.

Як і обіцяли, більше двохсот студентів і курсантів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ зібралися сьогодні, 7 листопада, під стінами навчального закладу з серйозними вимогами до керівництва.

Вони просили припинити ставитися до дітей, як до сміття, зупинити хаос та забезпечити їм належні умови для навчання й проживання в гуртожитку, який також знаходиться на території коледжу.

Бо, як кажуть майбутні пілоти та техніки, вчитися в колись звичайній льотці, а наразі в умовах, як у "поліцейській академії", надзвичайно важко та, здається, вже просто нереально. Справа не у великому навантаженні, на жаль. Справа в поганій організації начання студентів і курсантів, подекуди в повній відсутності цієї організації.  

Молоді люди скаржаться на умови проживання в гуртожитку. Виявляється, таргани - це найменша проблема.

 

 

Замість книжки - ганчірка

Керівництво коледжу ввело нові правила, такі як миття майбутніми пілотами унітазів, коридорів та душових кабінок. Курсанти змушені пропускати пари, бо треба прибирати, а педагоги їм зараховують прогул. Що вже казати про так звану оплату праці, бо молоді люди по суті виконують роботу прибиральниці, яка, до речі, в закладі є.

 

 

 

За словами нового керівника коледжу Олексія Котова, прибиральниці втомлюються і йдуть, бо велике навантаження. І цих жінок можна зрозуміти, та що робити молодим людям, які за проживання в гуртожитку вчасно сплачують? 

Також обурювалися свіжим оголошенням, що невдовзі вони опиняться в кам'яному віці, бо доступ до електроенергії їм перекриють - знімуть розетки й залишать лише одну в читальному залі.

Студенти й курсанти скаржилися, що їм досі не видали нові студентські квитки, форму, взуття, а якщо й видали, то воно подекуди на кілька розмірів більше. Ось, наприклад, у дівчини розмір ноги 36-ий, а видали черевики розміру 40-го. 

Як у такому марширувати? Ой, стоп, марширування - це також як нововведення від нового керівництва.

Тепер щодня курсанти, а також студенти - майбутні бухгалтери намотують кола. Що це дасть останнім - незрозуміло, але правила для всіх. Також великий, на думку протестувальників, мінус у розкладі - вони інколи навчаються до 22-ї години, починаються заняття після обіду, буває, що пар взагалі немає, а в розкладі - "дірки", як у голландському сирі "Маасдам". 

 

 

Новоспечений начальник коледжу Котов, командир так званої "роти", заявив, що всі проблеми він розгляне після того, як йому нададуть повноцінний список, де всі їх пропишуть.

А стосовно туалетів заявив: "Вдома прибираєте? Тут чого не можна?" Тим самим підкресливши, що це також виховний процес і ті, хто живуть у гуртожитку, мають бути охайними. 

 

 

Загалом же журналістам заявив: 

 

 

Бунт тривав трішки більше години, після цього всі розбіглися хто куди, кожен зі своїми сподіваннями на краще. Представники ЗМІ продовжуватимуть стежити за розвитком цих подій. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1681 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2744 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1664 0