Матч у Кременчуці: "Кремінь-Юніор" поступився херсонській "Таврії". ВІДЕО

Людмила Скачко 08 жовтня 2019 17:15 67 0

"Кремінь-Юніор" провів матч проти херсонської "Таврії". Кременчужанам не вдалося забити жодного разу, а от команда суперників відправила аж 4 м’ячі в наші ворота.

В обох командах через дискваліфікацію були відсутні по одному гравцю.

Як повідомляють у нашому футбольному клубі, вже на першій хвилині гри арбітр поставив у ворота "Кремінь-Юніора" необґрунтований пенальті. Сергій Ковальов вдало виконав одинадцятиметровий. Кременчуцькі футболісти намагалися чинити тиск супернику, але створити небезпечний момент біля воріт суперника або нав'язати боротьбу наші футболісти просто не змогли.

У турнірній таблиці "Кремінь-Юніор" зараз знаходиться на 10 місці.

І вже в другому таймі команда суперників за 15 хвилин відзначилася трьома голами в наші ворота.

"Кремінь-Юніор" - "Таврія" - 0:4 (0:1).

"Кремінь-Юніор": Лашко, Тарасенко (Золотаренко, 66), Кучеренко (Білоус, 71), Берун, Аліпатов (Мовчан, 63), Молько, Залов, Тараненко, Приходько, Черноус, Бігдан.

Запасні: Олійник, Єрошенко.

Головний тренер: Олександр Назаренко, тренер: Роман Локтіонов.

"Таврія": Завгородній, Яковенко, Соболь, Чмеленко, Золотухін, Окатий (Феденков, 66), Ковальов, Жавко (Гарібян, 66), Логвиненко (Комягін, 56), Соколан, Пуляєв.

Запасні: Коваленко, Узунов, Кирик.

Тренер: О.М. Клішня.

13 жовтня, о 15:00, "Кремінь-Юніор" вдома прийме "Перемогу". Матч відбудеться на стадіоні "Кредмаш", а 20 жовтня наша команда на виїзді зіграє пропущений перший тур, суперником кременчужан буде знову "Перемога".