Новини з 1996 року

Масова загибель риби в річці Сула сталась через зниження рівня кисню у воді

Андрій Михайленко 05 липня 2016 10:30 2665 0

Через декілька днів мешканці Кременчука та Кременчуцького району можуть відчути наслідки екологічної катастрофи, яка сталась на річці Сулі, що є притокою Дніпра, яка розташована північніше нашого міста.

Різке зниження рівня кисню (БСК) у річці Сулі стало причиною загибелі риби. Про це під час апаратної наради повідомив керівник управління з питань цивільного захисту населення Віктор Стеблянко, передає ресурс УНН-Центр.

"Зараз у річці Сулі на Полтавщині спостерігається катастрофічна ситуація. Риба та деякі живі організми гинуть у цій водоймі.

Спостерігається різке зниження біологічного споживання кисню у воді. Було взято 30 проб води у Лохвицькому районі, 24 − у Лубенському. Відштовхуючись від отриманих результатів досліджень санітарних служб, саме різке зниження рівня кисню стало причиною масової загибелі риби.

Також важливим фактором є спека та наслідки негоди, які спричинили потрапляння у воду органічних речовин", − зауважив В.Стеблянко.

Учора ж стало відомо про те, що однією з причин загибелі риби став затор у руслі річки Сули, що призвело до затоплення прилеглих до річки територій, а це у свою чергу - до її забруднення пестицидами та продуктами людської діяльності.

У відповідь рятувальники спільно з пердставниками органів місцевого самоврядування, громадських формувань, мисливсько-рибальського товариства та водного господарства розчистили два затори в руслі Сули, в районі села Мацківці Лубенського району.

Проведеними заходами було досягнуто стабілізації рівня води у Сулі.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаЖиття КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 238 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 194 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 408 0