Новини з 1996 року

Масова втеча депутатів до туалету вже скоро? Проект для тих, на чиї автівки падало дерево, готовий

Марина Баніт 03 травня 2018 10:00 972 0

Депутат міської ради Оксана Піддубна вже передвіщає масовий позив депутатів міської ради до туалету під час наступної сесії, коли вона запропонує на голосування свій проект рішення. Стосується її пропозиція тих мешканців, на чиї автівки впали дерева посеред міста. Як відомо, міський голова вже висловився з цього приводу – він не згоден з тим, що відшкодовувати збитки треба за рахунок винуватців. А тут Піддубна доводить, що винні в падінні дерев комунальні служби, які повинні стежити за старими деревами і вчасно їх спилювати.

Малецький послав в суд власника автівки, на яку впало дерево і завдало збитків на 43000 грн

Тож Піддубна пише таке:

"ЧИ СТАНЕТЬСЯ МАСОВА «ВТЕЧА» ДЕПУТАТІВ Кременчуцької міської ради ДО ТУАЛЕТУ ІЗ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ ПЕРЕД ГОЛОСУВАННЯМ ЗА МІЙ ПРОЕКТ РІШЕННЯ ПРО КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ МАЙНА МЕШКАНЦЯМ КРЕМЕНЧУКА ОБ’ЄКТАМИ БЛАГОУТРОЮ,

АБО 
ЧИ ГОТОВІ МОЖНОВЛАДЦІ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ ВАШОГО МАЙНА?

«ПРОПОНУЮ на розгляд сесії 30 травня 2018 року ПРОЕКТ РІШЕННЯ «Про затвердження Порядку відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної майну фізичних і юридичних осіб об’єктами благоустрою комунальної власності та їх елементами».

Наприклад, якщо на Ваш автомобіль упало дерево або Ваш автомобіль було пошкоджено з причини неякісного ремонту дороги (чи його відсутності) – Вам будуть відшкодовані збитки, які нанесені Вашому майну.

ПРО ЩО ЙДЕТЬСЯ В ПРОЕКТІ РІШЕННЯ (КОРОТКО).

Можновладці м. Кременчука мають нести відповідальність за свою роботу, тобто якщо будь-який об’єкт благоустрою Кременчука пошкодив Ваше майно (рухоме чи нерухоме), Ви отримаєте компенсацію.
Для отримання компенсації за пошкодження Вашого майна необхідно звернутися із ЗАЯВОЮ в міську раду протягом 30 календарних днів з дня завдання збитків, додавши такі документи:
1. Копію паспорта та копію ідентифікаційного коду (для фізосіб) 
2. Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копію установчого документа (для юридичних осіб)
3. Копії документів власності на пошкоджені об'єкти рухомого та нерухомого майна
4. Акт оцінки майна

При пошкодженні автомобіля необхідно додати такі документи:
1. Копію свідоцтва про реєстрацію
2. Документи, що підтверджують ДТП

Документи має розглядати та визначати розмір компенсації кожного окремого випадку спеціально створена комісія за участю постраждалого.

Рішення Кременчуцької міської ради (в разі підтримання його депутатами) поширюватиметься на майнові втрати кременчужан, починаючи з 01 січня 2018 року, тобто якщо шкода майну була заподіяна ДО затвердження Порядку, по компенсацію до міської ради необхідно звернутися протягом 30 календарних днів після ухвалення рішення.

МОЇ МІРКУВАННЯ

Особисто я, як депутат Кременчуцької міської ради, який завжди намагається донести до ВАС, шановні кременчужани, максимальну інформацію про кулуарні домовленості, які відбуваються в стінах виконкому, та про збагачення «фіолетової» команди саме за Ваш рахунок, РОЗУМІЮ, що меру Кременчука та нардепу Шаповалову краще пофарбувати паркан і зламану лавочку на толоці, ніж нести відповідальність за свою роботу, яка оплачується виключно Вашими коштами, краще організувати чергове ШОУ з піснями та плясками та зі свого боку ВВАЖАЮ, що міський голова має нести відповідальність (в ідеалі – з власної кишені).

Цікаво, як голосуватимуть депутати, бо, як показує практика, багатьом «слугам народу» задля збереження обличчя перед мешканцями раптово потрібно чи то в туалет, чи то зателефонувати".

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 432 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 633 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 659 0