Новини з 1996 року

Маска на підборідді – плати штраф. Кабмін відправив на розгляд два «карантинні» законопроєкти

Артем Кузьменко 18 жовтня 2020 10:00 340 0

На сайті Верховної Ради зареєстрували два законопроєкти, які вводять адмінвідповідальність для українців не лише через відсутність маски, а й через ї неправильне носіння:

  • №3890 «Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»;
  • №3891 «Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Коли законопроєкти пройдуть два читання та отримають підпис президента, ті люди, які в громадському місці носитимуть маску на підборідді, заплатять 170 гривень штрафу. За повторне порушення передбачений штраф у 255 гривень.

Нагадаємо, що поки що за відсутність маски карають на 17 000 гривень. За її неправильне носіння можна лише отримати зауваження від перехожих, не більше.

Що стосується другого законопроєкту, то він вводить відповідальність і для юридичних осіб. Каратимуть також і тих, хто впустить до себе в заклад або в салон громадського транспорту людину з опущеною маскою. Тим, хто не догледів, доведеться заплатити штраф у розмірі від 3 400 до 5 100 гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 158 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 563 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1302 0