Новини з 1996 року

Машина часу, або Подорож поїздом-"генделиком" до Полтави

Андрій Рубан 27 квітня 2016 09:55 1303 0

 Потрапити у часи минулого та дістатися обласного центру нині можна, як у старі комуністичні часи - всього за 11 гривень.

Поки в українських містах триває декомунізація, у деяких поїздах процвітає справжній  Радянський Союз. Це саме у комуністичну епоху у громадському транспорті можна було і палити, і горілку пити.

По вагону постійно курсує пишна жіночка, яка пропонує пиво, горішки та печиво. Чоловік з баяном влаштовує концерти і просить за це гроші. Хоча почути, що він співає, дуже важко через галас, який влаштувала компанія жінок ромської національності (цигани). Вони так гучно щось говорять своєю мовою, що ледь чутно стук коліс вагона. А трохи далі по вагону четверо літніх чоловіків грають у карти, при цьому нецензурно лаючись. Та це ще можна терпіти, навіть якщо їдеш з дитиною, закривши їй вуха. А ось наступні кадри не для людей із слабкою психікою.

Двоє молодих чоловіків не втрималися від спокуси і таки випили по пляшці пива. Діставши з кишені в'ялену рибу, вони почали смітити прямо собі під ноги. Завершивши розпиття холодненького, чоловіки вирішили перекурити прямо у вагоні. У них вистачило розуму вийти у тамбур вагона, але двері старенького перевізника вже так втомилися, що вони не зачиняються. Тому увесь дим ішов прямо на людей. І байдуже, що у вагоні літні бабусі, діти і навіть вагітна жінка, чоловіки продовжували свою справу до кінця навіть після численних зауважень від пасажирів. А по завершенні, кинувши недопалки, просто розтоптали їх ногами. Після зауваження від пасажира вони прибрали залишки риби з підлоги, але більше так не робити не обіцяли. 

При цьому вагоном постійно ходить жінка-контролер, яка нікому зауважень не робить. Тільки перевіряє наявність квитків. До речі, у цьому поїзді, мабуть, норма розпиття алкоголю та інших негараздів. У тамбурах усіх вагонів валяються недопалки, а у самих вагонах пляшки з-під пива, обгортки та інше сміття. 

Мандрувати "генделиком" радянських часів з Кременчука до Полтави близько 4-х годин, так як зупинятиметься він, як-то кажуть, біля кожного стовпа. А ціна - прямо як у СРСР. Порівняно з іншими поїздами та маршрутками або навіть рейсовим автобусом копійки - усього 11 грн.

Цікаво те, що коли поїзд приїхав до Полтави і люди вийшли з вагонів, пригоди таки не закінчилися. Тут треба було іще подолати перешкоди з паркану.

 

 

І це не жарт. Молодь стрибала прямо через паркан. Так як на Південному вокзалі Полтави можна потрапити з перону на вулицю лише через один працюючий турнікет. Черга до якого вишукувалася чи мала. А якщо ж таки хтось викинув квиток у смітник, то взагалі треба лізти через паркан. Це бородь із "зайцями". Проходячи через турнекет маєш показати квиток. 

 

 

 

Фото: Андрій Рубан.

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукатранспортУкрзалізниця

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 205 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 215 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 373 0