Новини з 1996 року

Марш вишиванок імені Шаповалова та Малецького й місцева самодіяльність. День Незалежності у Кременчуці

Олександр Курилов 14 липня 2016 11:28 1020 0

Чиновники міського виконавчого комітету завершують роботу з підготовки плану святкування у Кременчуці 25-ої річниці Незалежності України, яку відзначатимемо 24 серпня.

За тим, що повідомляється, – головним заходом свята буде парад вишиванок, який розпочнуть о 17-00 від Палацу культури ПАТ «Кредмаш».

Зміст параду – традиційний. Народний депутат України Юрій Шаповалов, який за роки свого перебування у парламенті так і не вивчив українських слів, разом з міським головою Віталієм Малецьким поведуть за собою мешканців міста до площі Незалежності. На останній встановлять трибуну й силами місцевої самодіяльності та за допомогою діджея міськвиконкому Андрія Редькіна проведуть концерт.

Одночасно вже рішенням міськвиконкому буде затверджено ряд типових для святкових днів заходів – покладання квітів, виставки, велопробіги…

Про що слід додати - такий марш на чолі з нардепом Шаповаловим у вишиванці, серед голосувань якого у парламенті  – не підтримка антикорупційних законів, навряд чи є сьогодні показником наших настроїв.

Мешканці Кременчука й так є прихильниками єдиної та некорупційної України. І питання тут – якби такими ж прихильниками нашої країни були наш мер Малецький і наш нардеп Шаповалов, за якими нам пропонують іти ходою у вишиванках,  то ми б жили по-іншому.

Теги: День Незалежності Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0