Новини з 1996 року

Марихуана у США краща чи коноплі в Україні? Депутат Кременчуцької міськради Шевченко досліджує тему

Олександр Курилов 15 лютого 2018 10:07 923 0

Депутат Кременчуцької міської ради й голова комісії міськради з питань промисловості, підприємництва Микола Шевченко, який за кошти американських та українських платників податків перебуває сьогодні у США, після танцювального клубу впритул зайнявся проблемами марихуани.

Але якщо питаннями танців міський обранець займався у місті Вашингтоні, то марихуану пан Шевченко вивчає вже у штаті Іллінойс.

Про нове уподобання наш депутат повідомляє у соціальних мережах. Прохання депутата Шевченка до кременчуцьких журналістів – дати з цього приводу розривну статтю, як це вже було, коли він побував біля найбільшого гей-клубу в місті Вашингтоні.

Інше, що зазначає Микола Шевченко, – загалом, марихуана, яку йому показували, – медична й продається в одній аптеці штату Іллінойс…

Зрозуміло, що повз таку подію, як депутат Кременчуцької міськради в аптеці вивчає травичку, репортери пройти не можуть і це, справді, варто уваги.

Репортери не проходять повз таких повідомлень, бо увесь Кременчук не їсть і не спить, але тільки переймається проблемами конопель, кокаїну та героїну разом з депутатом міськради Шевченком.

Однак тут є інше.

Офіційна посада в міській раді в нашого героя – голова комісії Кременчуцької міськради з питань промисловості та підприємництва.

А обидві ці справи, як підприємництво, так і промисловість, у нашому місті  - не дуже.

Не дуже, бо в Кременчуці, де мешкає 220 тисяч жителів, є  всього 58 тисяч робочих місць на всіх поспіль підприємствах і більше людям працювати ніде.

Невідомо, як з цими робочими місцями в штаті Іллінойс, але в сусідній Полтаві таких робочих місць – 100 тисяч…

І зрозуміло, що всі кременчужани занепокоєні справами вільного обігу легких наркотиків у США.

Однак тема кризи робочих місць, невеликої зарплати в нашому місті, дуже дорогих комунальних послуг і таких же цін на продукти харчування – все це мешканцям Кременчука ближче, ніж справи в далекому американському штаті.

З цим до пана Миколи й звертаємося: злазьте вже на землю зі своїх хмар і коли будете оглядати статую Свободи в Нью-Йорку – не лізьте на саму верхівку.

Пане депутате, ви ще потрібні місту, бо вас обрали люди, два роки вже минуло, а ви ще нічого не зробили.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1034 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1906 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 893 0